Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 5+kk
Plocha: 127 m2 byt + společná část zahrady
Měsíční poplatky: cca 3800 Kč

Velkorysý byt s podílem na společné zahradě, kterou lze využít pro letní posezení, grilování či zábavu s dětmi, poskytuje komfortní prostor i pro vícečlennou rodinu. Je ideálním kompromisem mezi bytem a domem, disponuje dvěma koupelnami, balkonem a možností parkování přímo před domem. Pohodlně zaparkujete kdykoliv, jelikož k bytu náleží i parkovací stání. S celkovou rozlohou 126 m2 a dispozicí 5+kk tu nedostatek prostoru skutečně řešit nebudete. Navíc oceníte i velmi nízké měsíční náklady.

Lokalita s dostatkem zeleně a přesto s perfektní dostupností centra města. Na autobusovou zastávku to máte pár kroků od domu a 10min autem či autobusem na metro Opatov. Doslova za rohem se staví nová základní škola pro více než 500 dětí, mezinárodní základní školu a gymnázium Sunny Canadian International school najdete o kousek dál.

Děti tu ocení zábavní park s lanovou dráhou, trampolínou, nafukovacím hradem a spoustou prolézaček. Akční rodiče pak mohou využít cyklostezku, hřiště na beach volejbal, tenisové hřiště, golfové odpaliště a mnohé další. Celá rodina pak společně může vyrazit na výlet třeba do nedaleké Průhonické obory.

Tím výčet možností ale zdaleka nekončí, Zdiměřice jsou totiž díky územnímu plánu města Jesenice jedním z nejrychleji se rozvíjejících sídel v okolí hlavního města.

To vše a mnohé další naleznete v bytě v novějším cihlovém řadovém domě z roku 2007. Utečete před ruchem velkoměsta právě sem?

Pokud jste právě vy akční rodina, která ráda využije možnosti okolí, je tento byt přesně pro vás. No řekněte sami, bude vám tu něco chybět?

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Zdiměřice (Jesenice u Prahy)
Užitná plocha: 127 m2
Druh objektu: mezonet, cihla
Podlaží: 2
Doprava: MHD, Autobus, 10 min. od Metra, výborné spojení do centra města
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Nová škola pár kroků od domu, Školka, mezinárodní základní školu a gymnázium Sunny Canadian International school cyklostezka, golfové odpaliště, funpark pro děti

Lokalita

Hrnčířská 165, Zdiměřice u Prahy, pár minut jízdy na metro Opatov, výborné spojení do centra

Půdorys

Cena: 7 900 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Kontakt