Videoprohlídka

Cena: 4.190.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+kk
Plocha: 72 m2 + sklep
Měsíční poplatky: 6500 Kč

Do tohoto bytu můžete přijít a bydlet třeba jen s igelitkou v ruce. Potřebné investice tu nejsou prakticky žádné. Jelikož se nejedná o žádné sídliště, sousedům nekoukáte přímo do oken a navíc máte z prostorné lodžie krásné výhledy na západy slunce. Perfektní poloha zajišťuje klid a dostatek zeleně. Dostat se na nákupy je otázkou pár minut pěšky. Do Tesca či Kauflandu to máte doslova pár kroků. Na rozdíl od jiných lokalit tu svoje auto zaparkujete bez problémů.

Byt je umístěn ve druhém nadzemním podlaží v čistém a bezpečném domě.
Téměř všechna okna včetně lodžie jsou orientována na západ, jedno okno z kuchyň jih. Byt tedy nedostatkem světla rozhodně netrpí. Nejen světla, ale také tepla vám tento přírodní zdroj zajistí opravdu hodně. I přesto, že se jedná o krajní byt, náklady na vytápění jsou poměrně nízké.

Jednotka je tvořena dvěma pokoji podobné velikosti, prostornou chodbou s komorou a hlavní místností, centrem všeho dění – útulným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Příjemná světlá místnost s velkou lodžií vám tu zajistí dokonalý relax. Další okno v místnosti navíc ke kuchyňské lince zajistí pracovní ploše vždy dostatek denního světla.

Na míru vyhotovená kuchyně je vybavena kvalitním spotřebiči a najdete tu všechno, co potřebujete – sporák, myčku, mikrovlnku, odsavač par.

Ložnice je přístupná z chodby, naproti vstupu do bytu. Takovou výhodu využijete zejména po návratu ze společensky náročného večera, kdy přichystanou přistávací plochu využijete na maximum.

Pokud by vám přeci jen chyběl úložný prostor, můžete pohodlně využít již zmíněnou komoru umístěnou v chodbě bytu. Ta se jako šatna hodí náramně. Co se nevejde sem, hodíte do prostorného sklepa v suterénu domu. K dispozici je pak i kočárkárna či sušárna sloužící všem majitelům bytů.

SVJ hospodaří velmi dobře a na plánované investice do domu má dostatek vlastních prostředků.
Pokud hledáte nový domov v pěkné lokalitě s dobrou dostupností do hlavního města, nemůžete šlápnout vedle.

Hypotéční financování umíme zajistit a pokud nemáte bonitu, neváhejte si říci o alternativní možnosti.

Přijďte se přesvědčit osobně.
Těším se na viděnou.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 72 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: MHD, vlak, autobus
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení, bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Zd. Štěpánka 2090, Rakovník

Půdorys

Orientace

List vlatnictví č. 5842

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Evidenční list

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt