Cena: 3 550 000Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+kk
Plocha: 73 m2
Měsíční poplatky: cca 8500 Kč

Hledáte krásný, útulný a světlý byt? Zároveň jste milovníky atypického bydlení a líbí se Vám půdní prostory? Nově nabízíme tento vzdušný a velmi hezky řešený mezonetový byt, který uspokojí i náročnější klienty.

Bytový dům, ve kterém se bytová jednotka o rozloze více než 70 m² a dispozici 3+KK a dvěma koupelnami nachází, je téměř v samotném centru města Rakovník. Na nákupy to budete mít opravdu co by kamenem dohodil, přímo za domem jsou totiž veškeré nákupní možnosti. Když se rozhodnete vycestovat na výlet či třeba pracovně do Prahy a nebudete chtít využít automobil, je v těsné blízkosti jak autobusové tak i vlakové nádraží. Veškerá občanská vybavenost, pošta, lékaři, úřady, banky, školy a školky jsou rovněž na dosah. Okolí je vhodné na příjemné procházky podél rakovnického potoka a na své si přijde i ten kdo rád běhá či si rád zacvičí v přírodě.

Vstup do bytu se nachází ve 3. patře bez výtahu. Vstoupíte do příjemné menší chodby, ze které můžete využít koupelnu s vanou a WC, nebo přejít do největšího prostoru v celé bytové jednotce a to do obývacího pokoje s kuchyní. Tato hlavní místnost má vysoký strop a 2 velká okna, tudíž je opravdu prostorná a velmi světlá. Moderní kuchyň je plně vybavená spotřebiči. Z obývacího prostoru vedou dřevěné schody do dalšího patra, kde se nachází dětský pokoj, další koupelna se sprchovým koutem a ložnice. Všechny tyto pokoje mají již střešní okna. Z ložnice vedou ještě jedny dřevěné schody a to do menšího půdního prostoru, který slouží jako uložiště nepotřebných věcí či všeho co potřebujete.

K bytu rovněž náleží sklep a parkovat se případně dá i ve dvoře.

Jedná se o byt v družstevním vlastnictví a velmi rádi vám pomůžeme s financováním či vysvětlíme jaké jsou jiné alternativní možnosti koupě.

Zaujal vás tento atypický byt? Zavolejte nám či nám zašlete zprávu a my vám ho velmi rádi ukážeme. Těšíme se na vás.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 73 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 3
Doprava: MHD, vlak, autobus
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení, bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Vrchlického 151, Rakovník

Rakovník ležící 50 kilometrů západně od Prahy je dlouhodobě považovány za jednu z nejperspektivnějších lokalit pro bydlení v této vzdálenosti od metropole. Ve městě mají své pobočky silné nadnárodní společnosti Procter & Gamble či Valeo, které nabízejí množství pracovních příležitostí. Rakovník disponuje skvělou občanskou vybaveností, najdeme tu velké množství škol a školek, zdravotnických zařízení, či řadu restaurací nejrůznějších typů a zaměření. Vše je soustředěno prakticky v docházkové vzdálenosti od bytu. Silnou stránkou je vynikající vlakové či autobusové spojení přímo do centra metropole. Automobilisté ocení blízký nájezd na dálnici D6 (Praha – Karlovy Vary).

Orientace

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí cca 8 500 Kč.
Jedná se o družstevní byt, tudíž financování nelze realizovat pomocí hypotečního úvěru.

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt