Videoprohlídka

Cena: 5.350.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 2+kk
Plocha: 44,3 m²
Měsíční poplatky: 4 909 Kč

Hledáte útulný byt, který je promyšlený do každého detailu? Sháníte ideálně 2+kk, s dostupností rychle do centra a zároveň rychle z města? Máte rádi přírodu, parky, zeleň? A nechcete žádné modré zóny? To vše vám můžeme nabídnout a rozhodně přihodíme ještě něco navíc! Tento výjimečný světlý byt o dispozici 2+kk a rozloze 44,3m² je výjimečný nejen svým vybavením, ale zároveň polohou, kdy se dostanete za 2 min chůze do stanice metra B-Stodůlky a v centru města jste do 20-ti min. Tato lokalita stále ještě nabízí velkorysé bez-zónové parkování jak pro vás tak pro vaše návštěvy. Poloha navíc zaručuje skvělou dopravní obslužnost také na západ od Prahy.

Byt se nachází ve 2.NP z celkových 7 pater. Dům je zateplený, s novou střechou a výtahem. Přímo v domě se můžete nechat hýčkat Thajskými masážemi, v blízkosti naleznete potraviny, restaurace, cukrárnu, kavárnu, poštu, polikliniku, lékárnu, mateřské školky, základní školu, kadeřnictví…zkrátka vše co si jen dovedete představit. Zeleně je všude kolem dostatek, hned za domem ve vnitrobloku se nachází dětské hřiště a příjemnou procházkou můžete dojít např. do Centrálního parku Stodůlky.

Co se vybavení týče, můžete se těšit na kuchyňskou linku Hanák vybavenou vestavěnými spotřebiči Miele, dále na vestavěné skříně a atypicky řešenou koupelnu s masážní vířivou vanou. Jako absolutním bonus je vlastní infra sauna, která je při takovéto dispozici bytu naprosto unikátní.

Jedná se o byt v družstevním vlastnictví, s možností převodu do osobního vlastnictví. Velmi rádi vám pomůžeme s financováním či vysvětlíme jaké jsou jiné alternativní možnosti koupě.

Zaujal vás tento výjimečný byt? Zavolejte nám či nám zašlete zprávu a my vám ho velmi rádi ukážeme. Těšíme se na vás.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Praha
Užitná plocha: 44,3 m2
Druh objektu: panel
Podlaží: 2
Doprava: MHD, vlak, autobus, dálnice,metro
Inženýrské sítě: voda, elektřina
Vybavenost:  Škola, školka, pošta, dětské hřiště, poliklinika, lékárna, restaurace, kavárna, cukrárna, park…

Lokalita

Vlachova 1512/6, Praha 5 – Stodůlky

Půdorys

Orientace

Poplatky a financování

Byt je v družstevním vlastnictví. I tento druh vlastnictví lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt