Cena: 3 995 000,– Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+KK
Plocha: dům 228m², pozemek 773 m²

Pokud patříte k těm, kdo hledají dostupný starší dům, který je ihned obyvatelný a navíc obklopený zelení, poté vás tato nabídka ve Svojetíně bude opravdu zajímat. A pokud jste ještě k tomu milovníky stodol, tak zbystřete dvojnásob. Dům s krásným dvorkem, stodolou, garáží a zahrádkou se skleníkem možná čeká právě na vás.

Chcete-li utéct z velkoměsta a ruchu, určitě si malou vesničku Svojetín se 360 obyvateli oblíbíte na první pohled. Vesnička má dokonce svůj obchod s potravinami a také mateřskou školku. Pokud se vám po městě bude přeci jen stýskat, tak v Praze na Zličíně jste autem za 38 min a v Rakovníku za 18 min. Dostupnost dálnice D6 KV-Praha je 5min od obce a v nejbližším roce bude dokonce díky pokračující výstavbě dálnice ještě blíže,cca 2 min.

Obrovskou výhodou je, že se do domu můžete ihned nastěhovat bez nutnosti dalších investic. Navíc jestli potřebujete místo na vaše koníčky, hromadu věcí, dílnu, ateliér, prakticky co vás napadne, tak přilehlá stodola a garáž o celkové rozloze 80m2 vás přímo nadchnou. Stodola má dokonce sklep. Pokud jste vášniví zahrádkáři, tak vás rozhodně potěší zahrádka se skleníkem za domem a na podzim jistě oceníte vzrostlý ořech na dvoře. Terasa se skalkou, potůčkem a sprchou láká k letnímu posezení a grilování.

Vše naleznete na parcele o velikosti 733m2. Na první pohled vypadá, že se jedná o 2 domy vedle sebe, ale nenechte se zmást, jedná se o 1 propojený dům o dispozici 4+KK a rozloze obytné části 99,7m2. Místnosti jsou řešeny následovně: Vstoupíte do předsíně, ze které vedou dveře na WC a také do spíže. Z předsíně se dostanete do malé chodby ve které jsou krbová kamna. Z chodby dále můžete pokračovat do prostorného obývacího pokoje, nebo do koupelny či do jídelny z kuchyní, ze které vstoupíte do dalších 2 pokojů a šatny. Všechny pokoje jsou v přízemí. Půda je rozlehlá a je možnost ji předělat v případě rekonstrukce na obytnou část. K vytápění si můžete vybrat rovnou 3 varianty: dva kotle a to elektrokotel a kotel dřevo/uhlí, které jsou umístěny separátně v kotelně do které je vstup ze dvora. Při chladnějších večerech vám možná budou stačit pouze krbová kamna přímo v domě. Kanalizace je nově zavedena v celé obci a je možné se na ni napojit, zatím majitelé využívají jímku. Dům byl doposud obydlený a tudíž vytápěný.

Hypoteční financování umíme zajistit a pokud nemáte bonitu, neváhejte si říci i o alternativní možnosti.

Pořád nejste přesvědčeni? Přijďte se podívat osobně. Rádi vás přivítáme na prohlídce. Těšíme se na viděnou.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Svojetín
Užitná plocha: 228 m2
Druh objektu: smíšené zdivo
Podlaží: 1
Doprava: MHD, vlak, autobus, dálnice 5 min
Inženýrské sítě: voda, elektřina
Vybavenost:  Mateřská školka, obchod s potravinami, Statek u Dubu, fotbalové hřiště, ….

Lokalita

Svojetín 8, 270 04 Svojetín

Půdorys

Orientace

List vlastnictví č. 41

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt