Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+kk
Plocha: 69 m2 + právo využívat lodžii 3,305 m2
Měsíční poplatky: cca 4700 Kč

Václavské náměstí 20 minut, Vinohrady 21 minut, Karlín 18 minut. A takhle bychom mohli pokračovat. Je to tak. Z prostorného a slunného bytu 3+kk v Praze na Střížkově to v metropoli nebudete mít nikam daleko.

Stanice metra (mimochodem podle nás ta nejkrásnější ve městě), supermarkety, úžasný a rozlehlý park, lékař, zubař, lékárna, škola, ale i dětské hřiště… Tohle všechno budete mít jen pár kroků od vašeho nového domova. Tak proč se stěhovat někam za Prahu a denně trávit hodiny přejížděním z místa na místo? Nedělejte to, je to zbytečné.

69 metrů velký, částečně zrekonstruovaný byt v 5. patře udržovaného panelového domu s výtahem vám totiž nabídne pohodlí života v hlavní městě, ale zároveň klidnou lokalitu mimo hlavní centrum, kde kromě domů a ulic zbylo ještě místo na zeleň v podobě vzrostlých stromů, které budete mít přímo před vašimi okny.

Byt samotný se hodí pro rodinu, která kromě obývacího pokoje s kuchyňským koutem a místem pro jídelní stůl užije ještě dětský pokoj, ložnici a prostornou koupelnu. Ranní nebo večerní kávu si pak můžete užívat na prostorné lodžii (není součástí prodeje, součástí je pouze právo ji užívat). Pro tři členy domácnosti tak byt značka ideál, který nepotřebuje, aby jeho noví majitelé ještě utráceli peníze za jeho rekonstrukci.

Závěr? Buďte dál hrdými Pražany, nebo se jimi staňte. Byt na Střížkově vám umožní, abyste si to užívali naplno se všemi výhodami, které život v metropoli nabízí. Přesvědčili jsme vás? Teď už jen zbývá udělat ten poslední krok.

Napište nám. Nebo nám zavolejte a my uděláme všechno proto, aby se tenhle byt stal součástí vašeho života.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Praha 9
Užitná plocha: 69m2
Druh objektu: panel
Podlaží: 5
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Teplická 278, Praha 9 – Střížkov

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí 4700 Kč.

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 7 100 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt