Cena: 2.390.000 Kč

Popis nemovitosti

Představujeme vám útulnou chatu umístěnou ve vyhledávané rekreační oblasti u Berounky. Tato krásná chata, posazená na vlastním pozemku, avšak okolní pozemek je pronajatý od obce Skryje, nabízí ideální místo pro relaxaci a únik z každodenního shonu.

Vlastnosti:

Chata je vybavena vlastní studnou a septikem, což zajišťuje nezávislost na veřejných službách. Interiér chaty je ideálně rozložen pro komfortní pobyt s plně funkční koupelnou a WC.

Okolí:

Jen kousek od chaty se tyčí zřícenina hradu Týřov, poblíž se nachází řeka Berounka a Skryjská jezírka, obklopená dechberoucí přírodou a Křivoklátskými lesy. Tato oblast je rájem pro milovníky přírody a nabízí nespočet cest k procházkám a cyklovyjížďkám.

Ideální pro rekreační účely či jako investiční nemovitost.

Místo je jako stvořené pro víkendové pobyty nebo delší letní dovolené. Zároveň s rostoucím zájmem o rekreační nemovitosti v této oblasti může být chata výhodnou investicí. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost vlastnit kousek klidu a krásy v srdci české přírody. Kontaktujte nás pro více informací a domluvte si prohlídku, abyste mohli tuto chatu ocenit na vlastní oči.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Skyje
Užitná plocha: 80 m2
Druh objektu: smíšený
Podlaží: 1
Doprava: autobus
Inženýrské sítě: voda, elektřina

Lokalita

Skryje, č. ev. 83

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Chata je v osobním vlastnictví. Je možné ji financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Kontakt