Popis nemovitosti

Dispozice: 2+kk
Plocha: 37 m2

Příroda, klid, téměř nulový provoz aut. To jsou jedny z největších bonusů bytu, jehož obývací pokoj má okna orientovaná přesně tam, kam je to nejlepší – na jihozápad. Navíc díky tomu, že je v nejvyšším patře zbrusu nového domu se není třeba obávat, že by pohledy na slunce zapadající nad Rakovníkem komplikovaly další nově vznikající domy v sousedství.

V jednom z právě dokončených domů projektu Oáza Living Rakovník se nachází byt s balkonem ve třetím patře o dispozici 2+kk s výměrou 37,8 m2 (vč. komory 3 m2 a balkonu 3 m2), jehož součástí je i vlastní parkovací stání přímo před domem.

Jedná se o nízkoenergetický projekt (energetický štítek B), proto má byt velice nízké provozní náklady. Při stavbě domu byly použity přírodní materiály, které pozitivně přispívají ke zdravému klimatu.

V kupní ceně je nadstandartní vybavení v podobě plastových oken. Jedná se o trojskla s vícekomorovým systémem, který zaručuje vynikající tepelnou izolaci a výborné protihlukové vlastnosti. Dále jsou zahrnuty kvalitní plovoucí podlahy, keramická dlažba, dveře s obložkovými zárubněmi a veškeré sanitární předměty v koupelně a WC.

Pro tento byt hovoří i jeho snadná dostupnost jak směrem do Rakovníka, v jehož centru jste autem i autobusem během pěti minut, tak i směrem do Prahy. Cesta na Zličín odtud zabere 40 minut. Vyrazit do Rakovníka ale můžete i po cyklostezce nebo příjemnou procházkou pěšky. Je to jen na vás, vašem času a vaší náladě.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 37 m2
Druh objektu: smíšený
Podlaží: 4
Doprava: MHD, autobus
Inženýrské sítě: voda, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště…

Lokalita

Šamotka, Rakovník

Půdorys

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 3 090 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt