Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+1

Plocha: 77,1 m2

Sklep (kóje): 3 m2

Měsíční poplatky: cca 3000 Kč + elektřina

Les, máš? Ptá se praktikant Hlaváček továrníka Meyera v Cimrmanově divadelní hře Vražda v salónním kupé.

Ptáte se proč Cimrman? Proč Hlaváček? Proč les?

Je to prosté, Hlaváčku, jak by řekl, inspektor Trachta. Noví majitelé námi nabízeného bytu na rakovnickém sídlišti Šamotka se třemi pokoji a kuchyní budou mít les také. Nebude jim sice říkat pane, ale budou ho mít prakticky prakticky na dosah. Stačí jen vykouknout z okna, nebo vyjít z domu ven.

Příroda, klid, téměř nulový provoz aut. To jsou jedny z největších bonusů bytu, jehož obývací pokoj má okna orientovaná přesně tam, kam je to nejlepší – na jihozápad. Navíc díky tomu, že je v nejvyšším patře udržovaného domu se není třeba obávat, že by pohledy na slunce zapadající nad Rakovníkem komplikovaly nově vznikající domy v sousedství. Majitelé tohoto bytu v původní zástavbě budou vždy o něco výš. A když bude slunce hřát přeci jen příliš, není nic jednoduššího než stisknout tlačítko a stáhnout elektricky ovládané žaluzie.

Pro tento byt hovoří i jeho snadná dostupnost jak směrem do Rakovníka, v jehož centru jste autem i autobusem během pěti minut, tak i směrem do Prahy. Cesta na Zličín odtud zabere 40 minut. Vyrazit do Rakovníka ale můžete i po cyklostezce nebo příjemnou procházkou pěšky. Je to jen na vás, vašem času a vaší náladě.

Rodiče s malými dětmi kromě krásné přírody v okolí Šamotky určitě uvítají ještě jeden bonus. Tím je mateřská školka vzdálená jen pár desítek metrů od domu. A není jen tak obyčejná. Na zahradě pod vysokými stromy má totiž vlastní stádečko koz a voliéru s barevnými andulkami. Vaše děti tak nebudou znát zvířata jen z knížek.

Byt sám splňuje požadavky na to, aby v něm spokojeně žila rodina s dětmi. Jednoduše z toho důvodu, že k dispozici bude mít skoro 80 metrů čtverečních, který nabízí prostorný obývací pokoj, kuchyň a dvě ložnice. A k tomu vedle spousty úložného prostoru přímo v bytě pak ještě balkónek přesně na ranní kávu, vlastní sklep a podíl na společné kočárkárně a především zahradě za domem stvořené pro večerní grilovačku.

Tenhle byt je zkrátka bydlení na pohodu. Bude se vám líbit takový, jaký je, třeba i díky takovému detailu jako jsou parkety ukryté pod koberci prozatím čekajícím na jejich objevení. Když si ale vaše nové bydlení zatoužíte upravit podle svého, rekonstrukce vám určitě otevře jeho další možnosti.

Shrnutí v kostce? Tohle místo má všechno pro to, aby splnilo vaše přání po klidném životě ve městě v pohodlí prostorného a slunného bytu, ale přitom v těsném propojení s krásnou přírodou. Takové příležitosti se často neopakují. Ale víte co? Přijďte se přesvědčit na vlastní oči.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník – Šamotka
Užitná plocha: 77,1 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 4
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Školka, dětské hřiště, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Šamotka 1580, Rakovník

Rakovník ležící 50 kilometrů západně od Prahy je dlouhodobě považovány za jednu z nejperspektivnějších lokalit pro bydlení v této vzdálenosti od metropole. Ve městě mají své pobočky silné nadnárodní společnosti Procter Gamble či Valeo, které nabízejí množství pracovních příležitostí.Rakovník disponuje skvělou občanskou vybaveností, najdeme tu velké množství škol a školek, zdravotnických zařízení, či řadu restaurací nejrůznějších typů a zaměření. Vše je soustředěno prakticky v docházkové vzdálenosti od bytu. Silnou stránkou je vynikající vlakové či autobusové spojení přímo do centra metropole. Automobilisté ocení blízký nájezd na dálnici D6 (Praha – Karlovy Vary).

Půdorys

Průkaz energetické náročnosti budovy

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí 3000 Kč + elektřina.
Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.
S vyřízením hypotéky Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 3.215.000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt