Videoprohlídka

Cena: 8.500.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+kk
Plocha: 115 m2 zastavěná plocha, 141 m2 užitná plocha, zahrada 1327 m2

Pokud vás vždy lákalo bydlet v rodinném domě s terasou a zahradou a přitom být necelou půl hodinku od hlavního města, pak právě tento dům by mohl být přesně pro vás.

Nemovitost je situována v klidné části obce Rynholec, která se nachází na severním okraji Křivoklátských lesů. Do centra nejbližšího města Nové Strašecí to máte tři minuty autem a najdete tu plnohodnotnou občanskou vybavenost (nemocnice, obchody, sportoviště, škola, školka, …).

Pouhých 5 minut cesty Vám zabere cesta do Lán, které jsou pro procházky nebo projížďky na kole jako stvořené. Letní sídlo prezidentů, brána do lesů Křivoklátska, Lánský zámek s přilehlou oborou a mnoho dalších přírodních i architektonických skvostů vás hned tak neomrzí.

Jednou z velkých výhod Rynholce je skvělá dostupnost do Prahy. Na zastávku metra Zlíčín se dostanete autem za necelých 25 minut.
Obcí prochází železniční trať 120 Praha – Kladno – Rakovník. Pokud tedy nechcete cestovat autem, vlak může být skvělou alternativou. Navíc si zde během cesty připravíte třeba podklady pro prezentaci na důležitou poradu.

Toto místo tedy opravdu skvěle kombinuje komfortní bydlení v rodinném domě disponujícím terasou a zahradou s krátkou dojezdovou vzdáleností do Prahy.

Dům o dispozici 4 + kk se nachází na mírně svažitém jižně orientovaném pozemku se zahradou o celkové rozloze 1327 m² a zastavěnou plochou 115 m².
Vše připraveno rovnou k nastěhování a funkční. Samozřejmě, že dům snese ještě nějakou investici, ale nic, co by vás tlačilo. Čistě teoreticky by se dům dal rozdělit na dvě nezávislé bytové jednotky. Fantazii se meze nekladou.

Zahrada nabízí spoustu místa pro vaše záhonky. Nejedná se o žádný holý plácek, ale již funkční, vzrostlou zahradu. Na ní navíc naleznete i skleník, kde můžete pěstovat sezonní zeleninu.

Příjezdová cesta k domu je slepá a není zde tedy téměř žádný provoz. Vaše děti či vnoučata mohou bez obav skotačit i na ulici před domem.

Fotky a video sice zachytí hodně, ale osobní zážitek ničím nenahradíte.
Přijďte se přesvědčit osobně, budu se těšit na viděnou.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita:  Rynholec
Užitná plocha: 155 m²
Druh objektu: cihlová
Podlaží: 1
Doprava: MHD, autobus, dálnice, vlak
Inženýrské sítě: voda, elektřina, kanalizace
Vybavenost:  Škola, školka, pošta, dětské, hřiště…

 

Lokalita

Nad Rybníkem 349, Rynholec

Půdorys suterén

Půdorys patro

Orientace

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt