Videoprohlídka

Cena: 10.490.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+kk
Plocha: 173 m2 zastavěná plocha, 109 m2 podlahová plocha, pozemek 984 m2

Představte si klidnou, do hlavního města skvěle dostupnou lokalitu, kde hlavní dominantu tvoří okolní příroda v blízkosti Křivoklátských lesů. Současně to do centra nejbližšího města Nové Strašecí máte dvě minuty autem a najdete tu plnohodnotnou občanskou vybavenost (poliklinika, obchody, sportoviště, škola, školka, …).

Místo, kde v letních dnech můžete na pohodlné terase grilovat, na zahradu vypustit vaše děti a večer popvídat s přáteli u kávy nebo skleničky dobrého vína.

Všechny tyto možnosti vám nabízí bungalov, kolaudovaný v roce 2020, který najdete v klidné části obce Ruda u Nového Strašecí.
Povedený dům, kde i na menším prostoru budete mít vše, co k životu potřebujete.

Základní parametry: dispozice 4+kk s podlahovou plochou 109 m2, krytým parkovacím stáním a terasou. Dále pozemek se zahradou a dětským hřištěm, který je svou celkovou rozlohou 984 m2 ideální na údržbu i relax. Na zahradě je umístěna betonová retenční nádrž o velikosti 7,5 cbm. Voda z nádrže je rozvedena k domu a zadní části pozemku, kde slouží hlavně k zalévání zahrady. Současně je rozvedena do zadní části zahrady také elektřina i pitná voda pro případné využití v budoucnu. Příjemným benefitem je i venkovní sprcha či zahradní domek.

Dominantou domu je obývací část s moderní a plně vybavenou kuchyní, jídelním koutem a vstupem na terasu. Součástí je dále ložnice, dětský pokoj, pracovna, vstupní chodba, odkud se dostanete do technické místnosti a koupelny s prostorným sprchovým koutem. Jako úložný prostor, kterého není nikdy dost, je možné využít i částečně pochozí půdu. Nezanedbatelným prostorem pro úschovu věcí všeho druhu je sklad se samostatným vstupem. Vše do sebe ideálně zapadá.

Velmi povedená souhra barev a materiálů, moderní interiér a skvělá atmosféra. Nic vám tady nebude chybět. Velká plastová okna zajistí dostatek světla po celý den.

Samostatnou kapitolou jsou měsíční výdaje na bydlení. Jelikož je bungalov vytápěn tepelným čerpadlem, náklady a výdaje nejsou na dnešní dobu nikterak vysoké.

Obec Ruda se nachází v okrese Rakovník, zhruba 2,5 km jihozápadně od Nového Strašecí. Najdete tu školku, hospodu či menší obchod. Pár minut cesty Vám zabere cesta do Lán, které jsou pro procházky nebo projížďky na kole jako stvořené. Letní sídlo prezidentů, brána do lesů Křivoklátska, Lánský zámek s přilehlou oborou a mnoho dalších přírodních i architektonických skvostů vás hned tak neomrzí.
Jednou z velkých výhod Rudy je skvělá dostupnost do Prahy. Na zastávku metra Zlíčín se dostanete autem za necelých 25 minut. Výborné spojení nabízí i autobusová doprava. Do hlavního města se autobusem dostanete téměř každou půlhodinu. Obcí navíc prochází frekventovaná železniční trať. Pokud tedy nechcete cestovat autem, vlak může být skvělou alternativou. Navíc si zde během cesty připravíte třeba podklady pro prezentaci na důležitou poradu.
Fotky a video sice zachytí hodně, ale osobní zážitek ničím nenahradíte.
Přijďte se přesvědčit osobně, budu se těšit na viděnou.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita:  Ruda
Užitná plocha: 110 m²
Druh objektu: cihla
Podlaží: 1
Doprava: MHD, autobus, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, kanalizace
Vybavenost:  Škola, školka, pošta, dětské, hřiště…

 

Lokalita

Františka Frolíka 337, Ruda u Rakovníka

Půdorys suterén

Orientace

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt