Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 2+kk
Plocha: 52,7 m2 + 2x sklep
Sklep (kóje): 2,77 m2
Měsíční poplatky: cca 2800 Kč + elektřina

Startujete s vlastním bydlením, nechce se vám žít v lidmi a auty přeplněné metropoli, ale zároveň potřebujete mít Prahu na dosah?

Pak se vám bude líbit slunečný byt v Roudnici nad Labem s krásným výhledem na České středohoří, který je přitom jen čtyřicet minut jízdy po dálnici od nejbližší stanice pražského metra.

Desítky kaváren, restaurací a bister jako v centru Prahy v Roudnici i přes úžasné historické centrum nenajdete. To vám tvrdit nebudeme. Tenhle byt a místo má ale jiné přednosti. Kupu předností.

Přednost první: Náklady. Penězi se obvykle nezačíná, ale proč to neudělat jinak. Koupí bytu v Roudnici oproti Praze ušetříte. Ušetříte hodně. A šetřit budete i dál, protože náklady na život jsou v jednom z nejstarších českých měst ve srovnání s metropolí o poznání nižší. Oceníte i nízké náklady spojené se samotným bytem.

Přednost druhá: Příjemné bydlení. Váš dvoupokojový byt s ložnicí, obývákem s kuchyňským koutem a opravdu prostornou koupelnou si zamilujete. Je ve čtvrtém patře v podkroví, takže vás nikdo nad vámi nebude rušit. Nikdo tam totiž nebude. Jen vrabci na střeše. A ti nedupou.

Byt je navíc v rekonstruovaném domě s kvalitní správou. V praxi to znamená udržované společné prostory a třeba i úklid zajištěný uklízecí službou. K dispozici navíc budete mít dva sklepy, takže zapomeňte na problém s úložnými prostory.

Přednost třetí: Okolí. Příjemně a bezpečně se budete cítit, jakmile vyjdete z domu. Hned v sousedství je totiž báječný park, kde si můžete zacvičit na workoutovém hřišti, nechat vyběhat děti nebo vyvenčit psa. Kdo chce vyrážet dál, může jednoduše naskočit na kolo a projet se po známé Labské stezce. A když se hecnete, můžete po ní dojet až k pramenům Labe. A když se hecnete ještě víc, tak i k Severnímu moři. Je to moc? Tak co třeba výšlap na nedaleký Říp?

V Roudnici nad Labem bude váš život klidný, bezpečný a aktivní. A k tomu všemu vám bude stačit jen jeden byt, který si můžete v případě zájmu samozřejmě prohlédnout. Stačí nám jen zavolat. Jsme tu stále pro vás.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Roudnice nad Labem
Užitná plocha: 53m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 4
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě:  voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Třída T. G. Masaryka 1492, Roudnice nad Labem

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí 4000 Kč.

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena:   3 200 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt