Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 2+kk
Plocha: 64 m2 + 13 m2 terasa
Měsíční poplatky: cca 3500 Kč

Kvalita, luxus a vše doslova na dosah.

Tím to ale zdaleka nekončí. K bytu totiž patří prostorná terasa o velikosti 13 m2, kterou oceníte nejen v dobách nouzového stavu. Ta totiž především v letních měsících posouvá byt do úplně jiné roviny. Letní grilování tu můžete provozovat téměř bez ustání. Dále oceníte ještě parkovací stání v nadstandardní velikosti nebo skvělá poloha.

Tento jedinečný byt o dispozicí 2+kk se nachází v kvalitním developerském projektu dokončeném v roce 2018. 64 m2 je na byt této dispozice skutečně slušná rozloha.

Kvalita bydlení se ale neodvíjí jen od nudných čísel a parametrů. Ať se tu podíváte kamkoliv, všude je něco, nad čím stojí za to se pozastavit.

Začněme třeba kuchyní – žádná Ikea, ale na míru zpracovaná a do detailu promyšlená – prostě nekompromisní zpracování. Je vybavena všemi potřebnými spotřebiči a dostatečný přísun denního světla zajišťuje francouzské okno na terasu.

Na tu můžete současně vyběhnout i z vaší ložnice, která je stejně jako hlavní místnost rovněž nadstandardně prosklená. Zde vás bude budit sluníčko každé ráno – je orientována na severovýchod. A pokud se vám zrovna nebude chtít vstávat, jednoduše si zatáhnete elektrické rolety.

V koupelně pak naleznete luxusní prostorný sprchový kout i místo na pračku se sušičkou.
Obklady a dlažba tu byla velmi vkusně navržena designérem.
Oddělení toalety od koupelny je dnes už běžná záležitost, ale aby byla toaleta s bidetem takhle prostorná, to už se vidí málokde.

Chodba bytu bývá zpravidla takový nevyužitelný prostor. Ale tady tomu tak rozhodně není. Především ženy totiž ocení úžasnou šatnu skrytou za vestavnou skříní umístěnou právě v chodbě.
I chodba tedy může být neobyčejná a ještě vylepšit už tak skvělý celkový dojem z bytu.

Nepochybným benefitem je pak umístění domu, ve kterém se byt nachází. Je totiž přímo v centru královského města Rakovník. Takže ať už se vydáte kamkoliv, máte to doslova jen pár kroků.

Oproti původnímu projektu byla dispozice bytu lehce vylepšena. Zvětšila se koupelna i, jak už bylo zmíněno výše, šatna na úkor nevyužité části chodby. Dále byly nad rámec projektu instalovány nadstandardní bezpečnostní vchodové dveře, elektrické rolety na oknech, hliníková okna a nespočet dalších detailů. Samozřejmostí je podlahové vytápění či vchodová kamera a videotelefon.

K tomu navíc získáte realitní servis, kde se nemusíte o nic starat, protože všechno zařídíme my.

Pokud Vás byt zaujal, přijďte se na něj mrknout osobně.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 64 m2 + 13m2 terasa
Druh objektu: cihla
Podlaží: 1
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Na Sekyře2828, Rakovník

Rakovník ležící 50 kilometrů západně od Prahy je dlouhodobě považovány za jednu z nejperspektivnějších lokalit pro bydlení v této vzdálenosti od metropole. Ve městě mají své pobočky silné nadnárodní společnosti Procter Gamble či Valeo, které nabízejí množství pracovních příležitostí.Rakovník disponuje skvělou občanskou vybaveností, najdeme tu velké množství škol a školek, zdravotnických zařízení, či řadu restaurací nejrůznějších typů a zaměření. Vše je soustředěno prakticky v docházkové vzdálenosti od bytu. Silnou stránkou je vynikající vlakové či autobusové spojení přímo do centra metropole. Automobilisté ocení blízký nájezd na dálnici D6 (Praha – Karlovy Vary).

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí: 3500 Kč

Byt je v osobním vlastnictví a je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

S hypotékou Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 5300000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt