Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 1+1
Plocha: 37 m2
Měsíční poplatky: 3900 Kč

Ideální startovací byt a zároveň zajímavá investice. Tak by se dala stručně charakterizovat tato 1+1 o celkové ploše 37 m2 v Prokopově ulici v Rakovníku.

Nachází se v přízemí klidného a bezpečného cihlového domu, na rohu ulice v blízkosti centra města, cyklostezky, parku i nádraží. V tomto menším domě se navíc nachází jen 6 bytů. Takže pokud vás neláká bydlení v králíkárně a chcete spíš komornější atmosféru, pak jste tu správně.

Byt je čerstvě vymalován a ve velmi udržovaném stavu. V obývacím pokoji oceníte šikovně umístěné patro na spaní z masivního dřeva. V kuchyni je pak zachovalá jednoduchá kuchyňská linka – tu můžete ponechat či rekonstruovat podle svých představ.

Oba pokoje jsou vyhřívány lokálními plynovými topidly. Dále je v bytě pěkná koupelna se sprchovým koutem. Ohřev vody je řešen vlastním plynovým bojlerem.

Dostatek úložných prostor oceníte zejména v malých bytech. Zde jsou díky vyšším stropům chytře vyřešeny v chodbě. Pokud by ani tyto prostory nestačily, můžete využít sklep, který je samozřejmě součástí bytu.

V případě, že se budete chtít jen trochu provětrat, pověsit prádlo nebo si jen v klidu zakouřit, bude vám k dispozici prostorný dvorek, který plně vynahradí chybějící balkón či lodžii.

Bezproblémové parkování je zaručeno hned u domu na druhé straně silnice.

Podívat se můžete z pohodlí domova třeba na 3D virtuální prohlídku a pokud vás byt opravdu zajímá, přijďte se mrknout osobně. Brzy na viděnou.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 37 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 4
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Prokopova 459, Rakovník

Půdorys

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena:     2 090 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt