Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+kk

Plocha:  94 m2

Plocha pozemku: 1851 m2

Měsíční poplatky: cca 5000Kč/ měsíčně

Pokud jste vždycky toužili po domě se zahradou, zároveň jste trochu kreativní a dobrodružné povahy a nechcete dávat více jak 15 milionů za dům na okraji Prahy, pak se možná díváte na Váš budoucí domov.

Pozemek má velkorysých 1851 m2. Spodní část je ve svažitém terénu, proto pro jeho maximální využití bude třeba trochu Vaší kreativity. Horní část pozemku, kde je momentálně sad, nabízí vskutku krásný výhled na celou obec. Zde si pak můžete postupně vytvořit vlastní zahradu či později postavit další domek. Fantazii se meze nekladou

Samotný zděný dům z roku 1957 je udržovaný a v dobrém stavu. Má dispozicí 4+kk a je po částečné rekonstrukci. Tou prošla zejména pěkně provedená koupelna, částečně i kuchyně a vytápění, které je řešeno jako ústřední, pomocí plynového kotle do radiátorů

U dvojdomků jsou alfou a omegou sousedské vztahy. Zde je klidné a bezproblémové sousedství zaručeno. Ve vedlejší části žije milý starší pár, o kterém zřejmě celý rok ani neuslyšíte. Sousedy na druhé straně taktéž pozdravíte jen párkrát za sezónu, jelikož svoji nemovitost využívají spíše jako chalupu.

Ať už tedy budete domek využívat k trvalému žití nebo jako chalupu, pak vězte, že na nedostatek soukromí si tu ztěžovat rozhodně nebudete.

Zdrojem pitné vody je aktuálně vrtaná studna umístěná na vlastním pozemku. V případě potřeby pak můžete využít věcné břemeno braní vody ze sousedního pozemku. Přípojka na vodovodní řad a kanalizaci je umístěna před domem.

Pro případ, že tu budete bydlet trvale, jistě oceníte vybavenost, jakou obec Poříčany o 1600 obyvatelích nabízí. Je zde základní i mateřská škola, ordinace praktického lékaře i několik stomatologů. Dále pošta, obchod s potravinami a se smíšeným zbožím. Další obchody a služby naleznete v 5 km vzdáleném Českém Brodě.

Výborné spojení do Prahy si také budete pochvalovat. Ve vzdálenosti 2,5 km se nachází exit 18 – napojení na „Hradeckou“ dálnici D11. Autem jste tak v centru metropole v ideálním případě za 40 minut, na Černém mostě dokonce za 20 minut. Vzhledem k tomu, jak ale cesta autem může někdy vypadat, není špatné vyžít bezpečnější a k životnímu prostředí šetrnější vlakové spojení. Vlakem jste v centru (na Masarykově nádraží) za tři čtvrtě hodiny. Vlaky jezdí téměř každou hodinu, v ranních hodinách dokonce každou půl hodinu. S případnými každodenními cestami do metropole si tak nemusíte dělat žádné starosti. Navíc je to na zastávku, co by kamenem dohodil.

A navíc získáte realitní servis, kde se nemusíte o nic starat, protože všechno zařídíme my.

Pokud vás to zajímá, přijďte se přesvědčit osobně.

Galerie

Detail nemovitosti

 

Lokalita: Poříčany
Užitná plocha: 94m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 4
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Škola, školka, pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Klučovská 348, Poříčany

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví, se zástavním právem ve prospěch Hypoteční banky a.s. Ve prospěch nemovitosti je zřízeno věcné břemeno jízdy a braní vody ze sousedního pozemku. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena:   4 990 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486

269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt