Videoprohlídka

Cena: 10.900.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 5+kk
Plocha: 170 m2 zastavěná plocha, 141 m2 podlahová plocha, pozemek 1486 m2

Prostor, klid, soukromí, rodinné zázemí.
Jestli jsou pro vás tyto aspekty v životě důležité, pak vítejte na místě, kde dost možná vy a vaše rodina strávíte ty nejlepší roky svého života. Místo, které nikdo jiný mít nebude a bude to doslova jen váš svět. Jedinečnost místa je k nezaplacení. Dům se nachází na kraji zástavby, kde tu máte na dosah úžasnou přírodu, do které proniknete po pár minutách volné chůze.

Propojení s přírodou je jednou z předností této nemovitosti. To dokazuje naprosto kouzelná, téměř 1500 m2 velká zahrada s jezírkem, které dokresluje impozantní výhled z terasy a v letních dnech příjemně osvěžuje vzduch.

Hned vedle můžete využít skvěle řešený zahradní domek sloužící jako grilovací zázemí pro setkání s přáteli či rodinné oslavy. Skoro by se tu dala uspořádat i malá svatba. V horní části by pak novomanželé mohli strávit svoji první novomanželskou noc.

Jak je na tom interiér domu?

Hlavní a největší prostor domu tvoří obývací pokoj se skutečně velkým kuchyňským koutem. Tato hlavní místnost s krbem, dokreslujícím už tak pohodovou atmosféru, nabídne velkorysých 45 m2. U obýváku oceníte další skvělý prvek – zastřešenou terasu, která je vsunuta do samotné stavby. Ta je orientovaná na západ a v létě ji jednoduše propojíte s obývacím pokojem. Prostorná kuchyňská linka je vybavena veškerými nutnými spotřebiči a je nenápadně propojena s vedlejší spíží.

Téměř ze všech pokojů očekávejte uklidňující výhledy do zeleně a pocit neobyčejné vzdušnosti, který zajišťují velká okna.

Obě koupelny dokonale ladí k provedení zbytku domu – jsou jednoduché, světlé a působí naprosto čistým dojmem. Spory o tom, zda je lepší sprcha či vana, tady řešit nebudete. Zde máte obojí.

Zejména ženy ocení propojení ložnice se šatnou. Úložného prostoru není nikdy dost a tady se s jeho nedostatkem rozhodně potýkat nebudete.

V celém domě nenajdete žádné radiátory, všude je totiž podlahové topení. Vytápění je zajištěno elektrickým kotlem.
Kůlnu, kde schováte všechno nářadí a zahradní techniku, jistě ocení každý chlap. Zastřešené parkovací stání pro plechové miláčky jakbysmet.

Přijďte se přesvědčit osobně. Sami uvidíte, že tento dům má nesporně své kouzlo.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita:  Pavlíkov
Užitná plocha: 200 m²
Druh objektu: dřevostavba
Podlaží: 1
Doprava: MHD, autobus, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, kanalizace
Vybavenost:  Škola, školka, pošta, dětské, hřiště…

 

Lokalita

Pavlíkov 248, ork. Rakovník

Půdorys

Orientace

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt