Videoprohlídka

Cena: 11.490.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 2 x zubní ordinace + zázemí + byt 2kk
Plocha: dům 218m², pozemek 381 m²

Exkluzivně Vám nabízíme prodej domu v centru města Rakovníka, jehož součástí jsou v přízemí 2 dlouhodobě zavedené zubní ordinace a v 1.patře samostatný byt o velikosti 2+kk s balkonem. Město Rakovník je v dojezdové vzdálenosti do 30-ti min. autem na okraj Prahy a jedná se o město s veškerou občanskou vybaveností.

Dům má dva vchody, jeden bezbariérový pro vstup pro pacienty ordinací a druhý zadní vchod pro vstup personálu a obyvatel domu. V přízemí domu o rozloze 117m² naleznete 2 ordinace, čekárnu, samostatné wc pro pacienty, šatnu a odpočívací místnost pro personál s plně vybavenou kuchyňskou linkou, úklidovou místnost + WC pro personál, sklad, místnost pro rtg. V 1. patře o rozloze 100 m² se nachází byt 2+kk, který má 1 samostatný pokoj se vstupem na balkon, chodbu, velký pokoj s ložnicí, obytnou částí, kuchyňskou linkou a koupelnou s rohovou vanou a wc. Dům je částečně podsklepený. Obě patra jsou vytápěny každé svým plynovým kotlem.

Celý objekt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2012, kdy byl technicky upraven tak, aby splňoval veškeré parametry pro provoz ordinací. K domu náleží vybudované parkovací stání pro 2 automobily. Dům je zabezpečen alarmem a vybaven kamerovým systémem.

V rámci prodeje se jedná zároveň o kompletní přenechání zavedených zubních ordinací s veškerým vybavením, aktivními pacienty a předání smluv s pojišťovnami. Důvod prodeje je odchod do důchodu. Bytová jednotka v 1. patře může sloužit jak k bydlení, tak je vhodná pro podnikatelský záměr – je možné 1 pokoj samostatně pronajímat pro komerční účely a další pokoj s kuchyňskou linkou a koupelnou s wc pronajímat či využívat k bydlení.

Obrovskou výhodou je, že vše je připraveno pro Vás tak, kdy v okamžiku koupě nemovitosti a převedení zubních ordinací na Vás, můžete okamžitě začít pečovat o pacienty a vykonávat tak svou činnost, bez nutnosti dalších investic.

Uvažujete o koupi tohoto domu se zavedenými zubními ordinacemi? Zavolejte mi pro více informací. Ráda si s Vámi domluvím prohlídku, kde probereme veškeré detaily a provedu Vás po nemovitosti. Těším se velice na setkání.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita:  Rakovník
Užitná plocha: 218 m²
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: autobus, vlak, MHD
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Veškerá občanská vybavenost města Rakovníka

Lokalita

Levého 928, 269 01 Rakovník – Rakovník II

Půdorys ordinace

Půdorys byt

Půdorys sklep

Orientace

List vlastnictví č. 105

Kontaktujte nás


Lada Gabrielová

tel. +420 608 60 30 70
e-mail: lada@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte
kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt