Popis nemovitosti

Dispozice: 5+kk
Plocha: 147 m2 s královskou zahradou o rozloze 950 m2
Měsíční poplatky: 10 – 12.000 Kč/měsíc

V oáze klidu ale s veškerou dostupností

Tak lze popsat dům, který Vám nově nabízíme k pronájmu. Relax, klid a útulnost – tyto vlastnosti z domu sálají na každého, kdo vstoupí.
Dům je situován v klidné části Rakovníka, ale přesto je v blízkosti obchodů, lékařů, restaurací, mateřské školy a 10 minut chůzí od centra města.

Přízemní podsklepený dům, dispozičně řešený jako 5+1,nabízí velmi příjemné bydlení. Najdete zde plně vybavenou kuchyň, jídelnu, ložnici s šatnou, která zajišťuje dostatek úložného prostoru. Prostorný obývací pokoj nabízí odpočinek a veškerý komfort.

Dům má několik benefitů. Jedním z nich je prostorný sklep, kde se nachází bar s prostorem k sezení a je jen na vaší fantazii, jak s touto místností naložíte. Dalším místem, které vás okouzlí, je venkovní posezení. K odpočinku u kávy můžete využít prostory pod pergolou či přímo u domu. Vašim výhledem od snídaně či grilování s přáteli bude dokonale upravená zahrada s bazénem se zastřešením. Dům tedy opravdu nabízí nadstandardní venkovní vyžití v naprostém soukromí.

Koho hledáme:
Hledáme pár, jednotlivce či rodinu, která bude k domu přistupovat jako ke svému vlastnímu a bude chtít udržovat jeho současný stav nejen kvůli majitelům. Majitel domu nabízejí na oplátku přátelský přístup, férovost a ochotu.

K nastěhování: od 1. 2. 2023

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 147 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 1
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Dukel. hrdinů 2020, Rakovník

Půdorys

Cena: 22.000 Kč/měsíc

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Kontakt