Cena: 4.990.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+1
Plocha: 160 m2 užitná plocha, pozemek 801 m2

Dům s dispozicí 3+1 a zahradou rozlehlou tak akorát, že na ni nestrávíte se sekačkou celý víkend, se nachází ve starší zástavbě rodinných domů v klidné a hezké ulici, ve které prakticky neexistuje provoz.

Původní, dobře udržovaný stav je vhodný k rekonstrukci, při které si vaše nové rodinné útočiště přetvoříte dle vlastních představ. Nebudete platit za nevyhovující starší nebo částečné rekonstrukce, které byste stejně museli předělat. V předchozích letech bylo provedeno zateplení fasády, vytápění je zajištěno elektrickým kotlem. Dům má vlastní jímku a je napojen na vodovodní řad. Budoucí majitelé nebudou mít případně problém jej napojit na kanalizaci či plyn. Nemovitost je téměř celá podsklepena, součástí je navíc prostorná garáž a dvě kolny. Úložný prostor vám tu chybět opravdu nebude.

Pozemek je orientován na jih, má příjemných téměř 700 m² a zajišťuje dostatek klidu a soukromí pro zasloužený relax po práci. Klidní a bezproblémoví sousedé, umístění domu na konci slepé ulice tento komfort ještě umocňují.

Oceníte i blízkost občanské vybavenosti, dům je totiž jen pár set metrů od Komenského náměstí a daleko to nebudete mít ani na vlak či autobus směr Praha. Lokalita je skvěle dopravně dostupná, přitom si ale zachovává uvolněný, téměř vesnický charakter jen pár minut od Křivoklátských lesů.

Přijďte se přesvědčit osobně.

Koupi je možné financovat pomocí hypotečního úvěru, se kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Galerie

Detail nemovitosti
Lokalita: Nové Strašecí
Užitná plocha: 160 m²
Druh objektu: smíšená stavba
Podlaží: 1
Doprava: MHD, vlak, autobus, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina
Vybavenost:  Škola, školka, pošta, dětské, hřiště…

 

Lokalita

Lidická 727, Nové Strašecí

Půdorys přízemí

Půdorys sklep

Orientace

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega –nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt