Cena: 2 690 000 Kč/pozemek

Popis nemovitosti

Parcela: č. 245/21 v katastrálním území Krupá (okres Rakovník)
Rozloha: 1069 m²

Nabízíme vám jedinečnou příležitost koupit stavební pozemek v krásné lokalitě Krupé u Rakovníka. Pozemek má celkovou plochu 1069 m2 a nachází se na okraji obce s výhledem na okolní krajinu.

Pozemek je vhodný na výstavbu rodinného domu nebo vily. Díky své poloze a velikosti je ideální pro ty, kteří hledají klidné vesnické bydlení v kombinaci s výbornou dopravní obslužnostní. V blízkosti město Rakovník (7 min), Praha – Zličín (20 min). Pozemek je plně zasíťovaný a připravený k okamžité výstavbě. Všechny potřebné inženýrské sítě jsou již napojeny. Voda, elektřina i plyn jsou přivedeny k hranici pozemku. Taktéž možné napojení na kanalizaci. Pozemek je situován na slunném místě a není oplocen. Příjezdová cesta je zatím nezpevněná, avšak v blízké době bude realizována asfaltová.

Nabízíme vám tuto exkluzivní příležitost za cenu 2516 m2. Pokud máte zájem o tento stavební pozemek, neváhejte nás kontaktovat a domluvte si s námi prohlídku pozemku.

Těšíme se na vás.

Foto / video

Lokalita

Krupá u Rakovníka

List vlastnictví č.
Poplatky a financování

Pozemek je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti
… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontaktujte nás

Kontakt