Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Jeden? Nebo druhý? Nebo oba dva? Ta volba bude těžká. Každopádně máte exkluzivní možnost si vybrat, jestli vám bude stačit jeden pozemek velký 765, nebo dáte přednost o něco menšímu, který má 648 metrů čtverečních. A pak je tu varianta koupit rovnou oba a mít tak rázem pro život k dispozici skoro 1500 metrů čtverečních.

Koněpruské jeskyně, Beroun, Berounka. Z jedné strany CHKO Český kras, z druhé strany CHKO Křivoklátsko. Parádní výhledy na okolní lesy a louky. A přitom pár minut do centra Králova Dvora, do 10 minut v Berouně a za 25 minut v Praze na metru Zličín. To nezní špatně, ne?

Váš vysněný dům můžete postavit na pozemku, který má ideální tvar, je pěkně na rovině, ve slepé ulici a má k dispozici napojení na veškeré potřebné sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace optická síť). Jen kopnout…

Jednou z jeho hlavních výhod je také to, že se není potřeba obávat žádné další výstavby v okolí. Podle územního plánu totiž žádná nebude. Jediný ruch tak budou představovat maximálně traktory a kombajny, které se jednou za čas proženou po sousedním poli. Možnost koupit dva sousední stavební pozemky naráz nabízí ještě jednu zajímavou variantu. Stavět můžete na jednom, ten druhý zatím může sloužit jako zahrada. A hodně zajímavá investice do budoucna. Nebo třeba jako pozemek pro vaše děti. S ohledem na nekončící růst cen pozemků určitě nebudete litovat.

A když jsme u těch dětí. Tahle nová část obce Křižatky spadající pod Králův Dvůr je jich díky mladým rodinám plná. Stárnout se tu bude pomalu…

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Křižatky u Králova Dvora
Užitná plocha: 765 m2 a 648 m2
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: Elektřina, plyn, voda, kanalizace

Lokalita

U zmáčené rokle, Křížatky, Králův Dvůr

Financování

Pozemky jsou bez zástavního práva či jiného právního omezení. Je možné je bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 7.800 Kč/m2

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Kontakt