Popis nemovitosti

Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko. Víc při shánění chaty skoro nepotřebujete slyšet. Zdravé lesy, zvlněná krajina, klid a Berounka jen kousek od vás. Ale nebojte, i tak se od nás dozvíte všechno potřebné.

Vaše cesta z města (alespoň ta víkendová) se může začít odehrávat velmi brzy. Město totiž můžete vyměnit za Kostelík. Malou, dnes už skoro jen rekreačně obývanou obec na Rakovnicku.

Právě na jejím okraji totiž na vlastním pozemku stojí klasická chata na prodej. Ta je napojena na elektřinu i vodovodní řad. Voda z řadu je přivedena přímo do chaty, nicméně její rozvedení bude pak na vás, stejně jako možné potenciální dispoziční uspořádání.
Vše je připraveno pro realizaci vašich představ.

Chata navíc není součástí zahuštěné osady, kde byste dalším osadníkům viděli do talíře. Velkou výhodou je i to, že na rozdíl od řady podobných víkendových sídel budete navždy na svém. Konkrétně na pozemku velkém téměř 240 metrů čtverečních.

Dále nechybí prostorná terasa, ze které vás může vyhnat snad jen déšť a v přízemí chaty můžete využívat i prostornou garáž.

Tak si to ještě zrekapitulujme. Zděná chata na vlastním pozemku na klidném místě. Ukrytá v přírodě, ale kousek od malé vesnice a připojená na vodu i elektřinu. Pár minut autem od Berounky… Napadlo vás taky, že jste možná právě našli to, co jste celou dobu hledali?

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Kostelík
Užitná plocha: 38 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 1
Doprava: autobus
Inženýrské sítě: voda, elektřina

Lokalita

Kostelík, č. ev. 11

Poplatky a financování

Chata je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné ji bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 1 790 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt