Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko. Víc při shánění chaty skoro nepotřebujete slyšet. Zdravé lesy, zvlněná krajina, klid a Berounka jen kousek od vás. Ale nebojte, i tak se od nás dozvíte všechno potřebné.

Vaše cesta z města (alespoň tak víkendová) se může začít odehrávat velmi brzy. Město totiž můžete vyměnit za Kostelík. Malou, dnes už skoro jen rekreačně obývanou obec na Rakovnicku.

Právě na jejím okraji totiž na vlastním pozemku stojí klasická dřevěná chata na prodej, která nabídne klid, ale díky napojení na elektřinu i vodovodní řad potřebný komfort. Chata navíc není součástí zahuštěné osady, kde byste dalším osadníkům viděli do talíře.  Velkou výhodou je i to, že na rozdíl od řady podobných víkendových sídel budete navždy na svém. Konkrétně na pozemku velkém přes 400 metrů čtverečních.

Interiér ctí tradice chataření. Nechybí proto prostorná terasa, ze které vás může vyhnat snad jen déšť. V přízemí chaty na vás čeká hlavní místnost s krbem, místem k posezení, kuchyňkou a koupelnou. O patro výš pak prostorná ložnice s balkónkem, ve které zažijete to nejklidnější spaní, jaké si dokážete představit. A díky svahu pod chatou můžete využívat i garáž.

Tak si to ještě jednou zopakujme. Prostorná chata na vlastním pozemku na klidném místě.  Ukrytá v přírodě, ale kousek od malé vesnice a připojená na vodu i elektřinu. Pár minut autem od Berounky… Napadlo vás taky, že jste možná právě našli to, co jste celou dobu hledali?

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Kostelík
Užitná plocha: 411m2
Doprava: autobus
Inženýrské sítě:  elektřina, voda

Lokalita

Kostelík č.e. 16a

Poplatky a financování

Chata je bez zástavního práva či jiného právního omezení. Je možné ji bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 2 600 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt