Cena: 2.690.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+1
Plocha: dům 120m², pozemek 845 m²

Hledáte nemovitost pro rekreaci i trvalé bydlení? Exklusivně nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+1 na pozemku o rozloze 845 m². Dům se nachází v malebné obci Kostelík, ležící v nádherné krajině CHKO Křivoklátsko v blízkosti řeky Berounky. Obec patří mezi nejpůvodnější a nejhezčí obce v okrese Rakovník s úžasným genus loci. Obec má spíše rekreační charakter, avšak s velmi silnou kulturně společenskou základnou obyvatel, kteří pořádají každoroční dudácké slavnosti a další kulturní akce. V těsné blízkosti se nachází např. romantická vyhlídka Na Plazích, nedaleko leží vodácké centrum řeky Berounky, Zvíkovec, nebo cyklisty tolik oblíbené údolí Javornice. Poloha v blízkosti řeky Berounky se nabízí jako ideální výchozí bod pro rybářské nadšence.

Nejbližší občanskou vybavenost naleznete v nedaleké obci Slabce do jehož městysu obec Kostelík spadá. Do většího města Rakovník se dostanete autem za cca 20 min, cca za 45 min autobusem.

Dům, postavený roku 1938 je možné ihned trvale obývat, je napojen na elektřinu i vodovod. V přízemí se nachází vstupní chodba, koupelna, spíž, chodba, obývací pokoj, ložnice a kuchyně. V prvním patře je jeden větší a jeden menší pokoj s dveřmi na balkon.

Odpad z domu je sveden do trativodu, do budoucna je nutné změnit na septik. Kotel pro vytápění domu je zatím pouze na tuhá paliva. Plyn ani kanalizace není v obci zavedena. Elektřina je původní, tedy v hliníku. Dům je částečně podsklepený, není zateplen a střešní krytina (tašky bobrovky) je původní. V celém domě jsou dřevěná okna + 2 okna plastová. Do budoucna je zapotřebí počítat s investicemi na renovaci domu. Na západní štít domu navazuje zděná, přízemní, nepodsklepená kolna. Na pozemku naleznete také volně stojící dřevník a další kolny.

Líbí se Vám tento dům v Kostelíku? Zavolejte nám a domluvte si s námi prohlídku. Těšíme se na setkání.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita:  Kostelík
Užitná plocha: 120 m²
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: autobus
Inženýrské sítě: voda, elektřina
Vybavenost:  Nejbližší občanská vybavenost je v Městysu
Slabce.

Lokalita

Kostelík 28, 270 41 Slabce – Kostelík

Půdorys suterén

Půdorys 2. patro

Orientace

List vlastnictví č. 105

Kontaktujte nás


Lada Gabrielová

tel. +420 608 60 30 70
e-mail: lada@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt