Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 5+kk
Plocha: 161 m2
Měsíční poplatky: cca 5250 Kč

Velký byt, velký komfort

Na periferii, a přesto s perfektní dostupností centra města. Kousek na procházky do lesa, v létě minutku na koupaliště či cyklostezku a zároveň s vynikajícím spojením do Prahy. Ideální kombinaci naleznete v bytě v novějším cihlovém domě, kde se pohodlně vejde celá vaše rodina.

Utečete před ruchem města právě sem, do královského města Rakovníka? Města obklopeného křivoklátskými lesy, kde jste pohodlně do hodiny v hlavním městě. V místě, kde nebudete mít nouzi o práci a Vaše děti o vzdělání či sportovní vyžití.

Podobný byt tu široko daleko budete hledat skutečně těžko. Stejně jako všude jinde, i zde je kvalitních nemovitostí nedostatek. Schválně mrkněte, kolik takových bytů v okolí naleznete. Celkem 161 m2 a dispozice 5+kk zaručuje absolutně komfortní bydlení.

Hlavní místností bytu je 50 metrový obývací pokoj s krbem a výstupem na prostorný balkon. Na tento královsky prostorný obývák navazuje neméně velkorysá kuchyně se všemi potřebnými, a hlavně kvalitními spotřebiči. Bezchybné zpracování se spoustou úložných prostor dokonale doplňuje tento nadstandardní prostor sloužící ke společnému setkávání celé rodiny. Prostor, světlo a vzdušnost jsou devízy, které bytu rozhodně nechybí.

Balkon orientovaný na jihozápad nabídne téměř 9 metrů a je přístupný přes velké francouzské okno. Odsud je pak příjemný výhled na okolí i na pozemek, kde si mohou Vaše děti v klidu hrát. Nemusíte se o ně navíc vůbec bát, jelikož je dům na konci ulice, žádná další silnice tu nevede a neprojíždějí zde tedy téměř žádná auta.

Z prostorné chodby jsou přístupné všechny části bytu, tedy všechny pokoje, koupelna, oddělená toaleta i komora.

V koupelně naleznete vanu i sprchový kout. Nemusíte tak řešit věčné dilema, zda to či ono. Jak už to tak mezi partnery bývá, jeden ocení příjemnou sprchu, druhý se raději na dvě hodiny naloží do vany. Zde máte obojí.

Dům je cihlový, postaven v roce 2010. Byt se nachází v prvním patře domu, ve kterém jsou pouze 3 byty. Moderní konstrukce a úsporné vytápění zajišťují poměrně nízké náklady na bydlení.
Byt navíc skýtá ještě možnost rozšíření do patra a lze tedy prostory rozšířit a udělat z něj ještě prostornější mezonet.

Královské město Rakovník svým obyvatelům nabízí veškerou nutnou vybavenost. Školku, školu, lékaře. Skutečně vše, co potřebujete vy i vaše rodina ke spokojenému životu.

A navíc získáte realitní servis, kde se nemusíte o nic starat, protože všechno zařídíme my.
Pokud vás to zajímá, přijďte se přesvědčit osobně.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 161m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 1
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Keramiků 2621, Rakovník

Rakovník ležící 50 kilometrů západně od Prahy je dlouhodobě považovány za jednu z nejperspektivnějších lokalit pro bydlení v této vzdálenosti od metropole. Ve městě mají své pobočky silné nadnárodní společnosti Procter Gamble či Valeo, které nabízejí množství pracovních příležitostí.Rakovník disponuje skvělou občanskou vybaveností, najdeme tu velké množství škol a školek, zdravotnických zařízení, či řadu restaurací nejrůznějších typů a zaměření. Vše je soustředěno prakticky v docházkové vzdálenosti od bytu. Silnou stránkou je vynikající vlakové či autobusové spojení přímo do centra metropole. Automobilisté ocení blízký nájezd na dálnici D6 (Praha – Karlovy Vary).

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí: 5250 Kč (fond oprav 650 Kč, elektřina 1200 Kč, plyn 2600, voda 800)

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

S vyřízením hypotéky Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena:      5  600 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt