Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+kk

Plocha: 63,4 m2        

Sklep (kóje): 2,77 m2

Měsíční poplatky: cca 4600 Kč + elektřina

 

Pokud hledáte sympatické bydlení v Praze s vynikající občanskou vybaveností, následující řádky vás budou zajímat.  Tenhle byt nabízí jedinečnou kombinaci městského života v blízkosti přírody

Můžete sem přijít a bydlet doslova jen s igelitkou v ruce. Potřebné investice tu nejsou prakticky žádné. Perfektní poloha zajišťuje, že to máte všude doslova pár kroků. Dostat se na nákupy, na metro nebo do práce je otázkou pár minut. Do školy, školky nebo nedalekého gymnázia se vaše děti pohodlně dostanou, aniž by musely přejít jedinou silnici.

Krásný byt s dispozicí 3+kk (63,4 m2 podlahové plochy) s balkonem a sklepem najdete v 10. patře moderního panelového domu s výtahem. V nejvyšším patře domu uvítáte nejen hezký výhled, ale také to, že vám nad hlavou nebudou dupat sousedé. O patro výš už je jen kvalitně provedená střecha.

Dispozice bytu je prakticky řešena. Za vchodem Vás přivítá prostorná předsíň s komorou s dostatkem úložného prostoru. Odtud rovnou vstoupíte do otevřeného obývacího pokoje s kuchyní. V kuchyňské lince samozřejmě najdete veškeré spotřebiče včetně myčky, plynového sporáku či vinotéky.

Přes chodbu se pak dostanete do zbylých částí útulného bytu – pěkné koupelny s vanou, samostatné toalety, ložnice a dětského pokoje s balkonem. Všude naleznete dostatek prostoru a světla, které zaručují velká okna. Stávající mladá rodina se o byt řádně stará. Ostatně podívejte se na fotky nebo virtuální 3D prohlídku a uvidíte sami.

Se sousedy si zde nemusíte dělat žádné starosti. Většinou jde o milé starousedlíky. Jen minimum jednotek v domě je aktuálně pronajato. Jedná se tedy o majitele bytů, kterým jde hlavně o to, aby společné prostory a okolí domu vzkvétalo oproti „majitelům – investorům“ kterým do toho zpravidla nic moc není kromě inkasování nájemného.

SVJ funguje a hospodaří velmi dobře. Všechny nutné investice (střecha, zateplení, …) má dům za sebou v poměrně nedávné minulosti. Podle poslední zprávy má společenství na svém účtu více než 4 mil. Kč, což je vzhledem k tomu, že nemá v současné době žádný úvěr, výborný stav. To už něco vypovídá o hospodaření a zejména o majitelích žijících v domě.

V okolí najdete všechno, co k životu potřebujete. Maximální občanská vybavenost. Kousek od domu je navíc Milíčovský les, který doplňují louky a soustava tří rybníků. Jedná se o velmi oblíbené místo pro relaxaci, kde si nejen po náročném dni rádi pročistíte hlavu.

Výborná dostupnost kamkoliv po Praze a milovníci sportu si také přijdou na své. Cyklostezky, hřiště či plánovaná výstavba areálu ledových sportů zajistí ráj pro všechny sportovně založené rodiny. Vaše kola či sportovní náčiní si pak v klidu můžete odložit do kolárny v přízemí domu nebo do sklepa, který k bytu samozřejmě náleží

Prostě výborné podmínky pro spokojené bydlení vaší rodiny.

K tomu navíc získáte realitní servis, kde se nemusíte o nic starat, protože všechno zařídíme my.

Pokud Vás byt zaujal, přijďte se na něj mrknout osobně.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Praha 11 – Chodov
Užitná plocha: 64 m2
Druh objektu: panel
Podlaží: 10
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Ke Kateřinkám 1396/4

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí 4600 Kč.
Byt je v osobním vlastnictví, se zástavním právem ve prospěch České spořitelny a.s. – hypoteční úvěr, který bude při prodeji samozřejmě splacen, jinak bez věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Průkaz energetické náročnosti budovy

Cena:  6 200 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt