Videoprohlídka

Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+kk a 3+kk
Plocha:   402 m2 podlahová plocha, pozemek 1139 m2
Měsíční poplatky: elektřina 6500 Kč, plyn 6000 Kč za obě bytové jednotky

Krytý bazén? Ano. Sauna? Ano. Venkovní kuchyň s grilem? Ano. Bezpečné parkování pro několik aut? Ano. Takový dům se v Rakovníku a jen 40 minut od západního okraje Prahy neprodává často. Právě teď tak chvíle ale nastala. Chvíle, kdy máte šanci na něj dosáhnout a všechnu tu nabízenou radost urvat pro sebe a svoji rodinu.

A vaše rodina může být pořádně velká! Na pozemku velkém přes 1100 metrů čtverečních a doslova na dohled od CHKO Křivoklátsko budete mít k dispozici dům se dvěma bytovými jednotkami se samostatnými vchody.

V prvním patře je na ploše přes 100 metrů čtverečních byt s dispozicí 3+kk, o patro výš 4+kk na ploše dokonce ještě podstatně větší. Bude jen na vás, jestli vám dům v dokonale klidné lokalitě na kraji Rakovníka poslouží k dvougeneračnímu bydlení, nebo jako místo k bydlení a sídlo firmy zároveň.

Nemusíte se bát, že vás kromě kupní ceny čekají nějaké další nečekané výdaje. Dům, kterému se dřív říkalo “Zámeček” totiž stojí od roku 1994, kdy vznikl pro potřeby nedaleké a dnes už uzavřené keramičky RAKO. Na ničem se nešetřilo tehdy a stejně tak ani před čtrnácti lety, kdy dům rekonstruovala a k bydlení upravila rodina současného majitele.

Tohle místo splňuje nároky na dokonalé a reprezentativní bydlení v naprostém soukromí. My už jsme se do něj stihli zamilovat. A vám se stane to samé. Nevěříte? Zavolejte nám a pojďme si tuhle krásu prohlédnout spolu a naživo. Kdy? Teď. Prostě teď.

PS: Nezapomeňte si vzít plavky s sebou!

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 402 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: MHD, autobus, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Školka, dětské hřiště, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Šamotka 2703, Rakovník

Půdorys

Orientace

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena:    17.900.000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt