Cena: 4.490.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 5+1
Plocha: 97 m2

Představujeme vám unikátní byt s nadstandardní rozlohou téměř 90 m² umístěný v klidné a vyhledávané části města Rakovník. Tento byt, vzniklý spojením dvou jednotek, nabízí vzácně prostornou dispozici 5+1 a je po částečné rekonstrukci.

Dominantu tvoří velký obývací pokoj s biokrbem, který tvoří srdce domova a ideální místo pro setkávání s rodinou a přáteli. Dvě prostorné lodžie jsou orientovány na jihozápad. Prostor tedy nedostatkem světla rozhodně netrpí. Slunečního svitu budete mít po celý den opravdu hodně. Nejen světla, ale také tepla vám tento přírodní zdroj zajistí opravdu dostatek. Lodžie vám zároveň zajistí i příjemný výhled do okolí či možnost drobného zahradničení.

Pokud jste sportovně založení, nebude vám vadit, že v domě není výtah. Současně uvítáte, že vám nad hlavou nebudou dupat sousedé, protože nad vámi už nikdo nebydlí. Součástí bytu je i sklepní kóje, která rozšiřuje úložné možnosti pro domácnost.

Byt je ideálním místem pro rodiny s dětmi nejen díky své prostornosti a klidné lokalitě. Přímo před domem se nachází dětské hřiště, které poskytuje bezpečné místo pro skotačení vašich dětí. Současně to máte pár kroků k supermarketu Penny, kde si bez problémů obstaráte běžné nákupy.

Pokud hledáte prostorný, pohodlný a světlý byt v Rakovníku, tato jednotka 5+1 je ideální volbou pro vás a vaši rodinu.

Přijďte se přesvědčit osobně

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita:  Rakovník
Užitná plocha: 97 m²
Druh objektu: panel
Podlaží: 4
Doprava: autobus, MHD, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina,plyn, kanalizace
Vybavenost:  školka, dětské hřiště, fotbalové hřiště…

Lokalita

Dukelských hrdinů 1909, Rakovník

Půdorys

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt