Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+1
Plocha: 95 m2 + sklep + garáž
Měsíční poplatky: 6000 Kč

Světlo, prostor a jedna z nejžádanějších lokalit v Žatci. Ideální kombinace pro rodinu s dětmi.

Tohle opravdu není žádný kamrlík, kde se budete nějak tísnit. Jedná se o byt z doby, kdy se ještě uměl prostor pořádně využít. Na více než 90 m2 tu budou mít všichni členové rodiny místa skutečně dostatek.
Podobný byt tu široko daleko budete hledat skutečně těžko. Stejně jako všude jinde, i zde je kvalitních nemovitostí nedostatek. Schválně mrkněte, kolik takových bytů v okolí naleznete.

Navíc ten výhled….
Jelikož se nejedná o žádné sídliště, sousedům nekoukáte přímo do oken, budete mít úžasný výhled na všechny světové strany. Okna v obývacím a dětském pokoji jsou orientována na západ. Tyto místnosti tedy nedostatkem světla rozhodně netrpí. Nejen světla, ale také tepla vám tento přírodní zdroj zajistí opravdu hodně. Náklady na vytápění vzhledem k rozloze bytu proto nejsou nikterak vysoké.

Současně sem můžete přijít a bydlet třeba jen s igelitkou v ruce. Potřebné investice tu nejsou prakticky žádné. Byt je po zdařilé rekonstrukci, řešit můžete jedině úpravy dle vašeho vkusu. Stará okna, elektřina v hliníku a podobně – tohle opravdu řešit nemusíte. Stejně tak samotný dům je od roku 2008 kompletně revitalizovaný.

Bytový dům se nachází na klidné periferii v ulici Dukelská s perfektní dostupností centra města. Kousek na procházky, na dětské hřiště, do školky či do bazénu a zároveň s vynikajícím spojením do Prahy. Zejména muži ocení nedaleké fotbalové hřiště, hospodu před domem či 20m vzdálenou večerku.

Na rozdíl od jiných lokalit tu svoje auto zaparkujete bez problémů před domem, na dvorku s uzamykatelnou brankou nebo v garáži, kterou si k bytu můžete přikoupit.

Pokud jste sportovně založení, nebude vám vadit, že v domě není výtah. Současně uvítáte, že vám nad hlavou nebudou dupat sousedé, protože nad vámi už nikdo nebydlí. Nad bytem už je jen kvalitně provedená střecha s velkým půdním prostorem. Není to ta žádná paneláková střecha, takže se nemusíte obávat, že v horkých letních dnech bude v bytě nedýchatelno nebo vám bude do bytu zatýkat.

Jednotka je tvořena dvěma pokoji podobné velikosti, prostornou chodbou a hlavní místností, centrem všeho dění – útulným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Barvy laděné do příjemných tónů se dvěma velkými okny vám tu zajistí dokonalý relax. V ložnici pak oceníte prostornou šatnu. Co se nevejde do bytu, uložíte do prostorného sklepa v suterénu. K nezaplacení je pak možnost kdykoliv využit sušárnu.

V koupelně naleznete vanu i sprchový kout. Nemusíte tak řešit věčné dilema, zda to či ono. Jak už to tak mezi partnery bývá, jeden ocení příjemnou sprchu, druhý se raději na dvě hodiny naloží do vany. Zde máte obojí.

Se sousedy si nemusíte dělat starosti. Jedná se o majitele bytů, kterým jde hlavně o to, aby společné prostory a okolí domu vzkvétalo oproti „majitelům – investorům“ kterým do toho zpravidla nic moc není kromě inkasování nájemného.

SVJ funguje a hospodaří velmi dobře. Všechny nutné investice (střecha, fasáda, …) má dům za sebou v poměrně nedávné minulosti.

K bytové jednotce je možné přikoupit si garáž. Cena je 350.000 Kč

Pro více informací a domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Žatec
Užitná plocha: 95 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 4
Doprava: MHD, autobus, vlak, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Šškola, školka, pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště…

Lokalita

Dukelská 1693, Žatec

Půdorys

Orientace

Průkaz energetické náročnosti budovy

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví, se zástavním právem ve prospěch Unicredit Bank a.s. – hypoteční úvěr, který bude při prodeji samozřejmě splacen. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena:    3.790.000 Kč, garáž: 350.000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt