Videoprohlídka

Cena: 10.900.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 5+kk
Plocha:   171 m2 podlahová plocha, pozemek 523 m2

Nový dvojdům v Rakovníku Na Spravedlnosti se dvěma na sobě nezávislými částmi. Každá s velkorysou plochou, která má téměř 200 metrů čtverečních. A k tomu ještě máte krásných pár set metrů zahrady.

Zatímco v minulé dekádě se v této východní části Rakovníka, která je od západního okraje Prahy vzdálená 40 minut cesty autem, proháněly traktory a kombajny, teď už se tato část patnáctitisícového okresního města roky proměňuje na rezidenční čtvrť. A právě tady, na klidném předposledním místě v ulici s hotovou infrastrukturou, jsou k nastěhování připravené dvě nadstandardní 5+kk nového dvojdomu, které oba shodně zabírají přízemí a patro rodinného domu.

Když nebudete dlouho váhat, dostanete možnost si z obou částí nového dvojdomu vybrat tu vhodnější pro vaše potřeby. Pokud využijete víc prostoru, je tu pro vás 190 m2 s dispozicí 5+kk. V horním patře tak najdete tři ložnice a koupelnu se saunou, masážní sprchou i vanou. V přízemí obývací pokoj s přímým vstupem na zahradu velkoformátovým oknem a kuchyňským koutem. Poté ještě jednu ložnici, druhou koupelnu a technickou místnost. Na pozemku pak budete mít k dispozici parkovací stání a problém nebude ani s parkováním přímo před domem.

Druhá část dvojdomu je prostorově jen o zhruba patnáct metrů čtverečních skromnější, ale jinak nabízí prakticky to samé, což znamená to nejlepší z toho, co je v Rakovníku aktuálně k dispozici. Elektrické žaluzie v celém domě, hotové osvětlení všech vnitřních i venkovních prostor, elektricky a dálkově ovládaná brána, kompletní datové rozvody ve všech prostorách. Ne, tohle nebyl velký developerský projekt s úmyslem co nejméně utratit, aby se dalo zákazníka lákat na co nejnižší cenu skrytou za plno kompromisů.

Náklady na bydlení. To je to, co teď všichni řeší. A vy se jich nemusíte bát. Moderní stavební technologie použité na nové stavbě, půlmetrová stříkaná stropní izolace nebo efektivní vytápění vodovodním podlahovým topením napojeným na tepelná čerpadla, které se dá přes mobil ovládat odkudkoliv.

Obavy nemusíte mít ani z toho, že by se obyvatelé dvou částí navzájem rušili. Oddělení domu je řešeno dvojnásobným množstvím zdiva, mezi které je navíc vložená zvuková izolace.

Obě poloviny dvojdomu se prodávají zvlášť, takže každý z nových majitelů bude mít v katastru zapsanou vlastní nemovitost a ideální podíl na stavební pozemku i zahradě.

Koupi je možné financovat pomocí hypotečního úvěru, se kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací a domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 171 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: MHD, vlak, autobus, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Škola, školka,pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Cónova, Rakovník (Konkrétní adresa bude doplněna)

Půdorys

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt