Cena: 1 190 000 Kč

Popis nemovitosti

Máte rádi chataření a vyčistit si hlavu chodíte spíš do přírody než za nákupy do nákupních center? Pak možná právě na vás čeká tato dobře udržovaná chata vzdálená jen 20 minut autem od kraje Prahy.

Je umístěna na jižním svahu s výhledem na obec Lány, které jsou pro procházky nebo projížďky na kole jako stvořené. Letní sídlo prezidentů, brána do lesů Křivoklátska, Lánský zámek s přilehlou oborou a mnoho dalších přírodních i architektonických skvostů vás hned tak neomrzí.

Jste-li milovníci zahradničení nebo jen chcete mít možnost úniku ze svého městského bytu, je pro Vás tato nemovitost jako stvořená. Vychutnáte si zde klidný den třeba v pergole u grilování a přípravy salátu ze surovin, které jste si v BIO kvalitě vypěstovali na svých záhonech. Nebo Vaše chata bude sloužit jako základní tábor při pořádání výletů do čarokrásných lesů Křivoklátska.

Tak si to shrňme:

Chata se zastavěnou plochou 25m2 je napojena na elektřinu i pitnou vodu, situovaná na vlastním jižně orientovaném pozemku 458m2 rozlehlém s dostatkem místa pro kutily nebo pro uskladnění zahradnických potřeb či kol v přízemí, dále možnost posezení v zakryté pergole napojené na obytnou část chaty s venkovním krbem.

Příjemným bonusem jsou vzrostlé okrasné i ovocné stromy. Ve spodní části se můžete těšit na vybudované terasy vhodné pro zahradničení, vybudování skleníku nebo zde umístíte malý bazén či vířivku.

Pokud nejste mobilní,nezoufejte Stochov má výbornou dopravní obslužnost. Plán na letošní jaro je jasný Chatu na Stochově pořídíte i v této době za solidní cenu.

Fotky sice zachytí hodně, ale osobní zážitek ničím nenahradíte.
Přijďte se přesvědčit osobně, budu se těšit na viděnou.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rynholec
Užitná plocha: 48 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 1
Doprava: autobus
Inženýrské sítě: voda, elektřina
Vybavenost:  školka, pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Rynholec, č. ev. 27

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Chata je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné ji bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Kontakt