Vážené lékařky, zdravotní sestřičky, vážení lékaři, vážení záchranáři, vážení hasiči a další. Tento byt je určen pro jednoho nebo dva z vás, kteří bojujete proti koronaviru na Rakovnicku či ve Středočeském Kraji.

Dobrý den, jmenuji se Petr Beneš a jsem realitním makléřem, investorem a majitelem realitní kanceláře a společnosti pro správu nemovitostí Petr Beneš & Partners s.r.o.

Tímto Vám všem, doktorkám, doktorům, zdravotním sestrám, záchranářům atd., prostě všem z „první linie“, nabízím k dispozici jako PODĚKOVÁNÍ tento byt ZDARMA, po dobu NEZBYTNĚ NUTNOU.

Pokud se potřebujete v těchto týdnech, kdy bude situace zřejmě nejhorší, separovat od zbytku rodiny, neváhejte mě kontaktovat na tel. 602 285 543 nebo na mail: petr.benes1@seznam.cz

Popis

Jedná se o kompletně rekonstruovaný a vybavený byt 1+kk, 34 m2. Do bytu se vejdete maximálně ve dvou.

Dům se nachází v ulici Čs. legií v Rakovníku. Za normálních okolností slouží tento byt k dlouhodobému pronájmu, takže je plně vybaven nábytkem a spotřebiči a myslím si, že splní všechny vaše potřeby. Jednotka se nachází v 1. nadzemním podlaží.

Kuchyň je skromně vybavena spotřebiči – elektrická deska, lednice a mikrovlnná trouba. V obýváku pak naleznete 1a ½ lůžko, konferenční stolek, dvě otočná křesla, malý pracovní stůl a židle. Dále je v bytě chodba s malou šatní skříní, koupelna s toaletou, pračkou a sprchovým koutem.

Věřím, že oceníte i velkou lodžii.

Byt je dostatečně světlý i teplý a má příjemnou atmosféru. Nachází se cca 10 minut pěšky od hlavního vchodu do rakovnické Masarykovy nemocnice.

Okolí bytu je velmi klidné, přesto je v okolí veškerá občanská vybavenost. Například potraviny jsou jen pár kroků od domu.

Budu rád, pokud vám alespoň trochu usnadníme život, protože si velice vážíme toho, co pro nás v rámci své práce děláte.

Nebudete platit žádný nájem ani náklady.

Foto

Kontaktujte nás

+420 602 285 543