Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+kk
Plocha: 77 m2
Měsíční poplatky: cca 4600 Kč
Častým problémem panelových sídlišť je to, že koukáte sousedům přímo do oken a široko daleko žádná zeleň. U tohoto bytu nic takového nenajdete. Přímo pod domem je rozlehlý park areálu Čermákovy sady, na který máte luxusní výhled přímo z prostorného balkónu.

Pohled na západy slunce tak mohou být po náročných dnech Vaším každodenním odreagováním. Každý pokoj má svůj vstup a skvělá je i orientace. Sever a východ pro klidnější místnosti na spaní a dětský pokoj. Slunný jih a západ pro obývák s kuchyní. Prostě výborné podmínky pro spokojené bydlení vaší rodiny.

V kuchyňské lince samozřejmě najdete veškeré vestavěné spotřebiče včetně myčky a plynové varné desky. Díky velkému francouzskému oknu na jih je i v kuchyni opravdu hodně denního světla.

Místnosti jsou přístupné z prostorné chodby, do které se vejde velká vestavná skříň. Ta je zároveň perfektně využitelná jako šatna. Koupelna je vybavena nejen vanou ale dokonce i sprchovým koutem. Současně se sem pohodlně vejde i pračka se sušičkou. Toaleta je pak odděleně hned vedle.

Byt je po zdařilé rekonstrukci, řešit můžete jedině úpravy dle vašeho vkusu. Umakart, stará okna, elektřina v hliníku a podobně – tohle opravdu řešit nemusíte. Stejně tak samotný dům je kompletně revitalizovaný – nové vstupy, stoupačky, okna, fasáda. Společné prostory jsou čisté a viditelně udržované. SVJ funguje a hospodaří velmi dobře.

Místo je naprosto ideální pro rodiny. Škola, školka, dětské hřiště – to vše jen pár kroků od vchodu. Dále cyklostezka do Křivoklátu, bazén a jedna z nejkrásnějších alejí v Čechách přímo před domem.

Takové možnosti mnoho bytů v Rakovníku nenabízí.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 77 m2
Druh objektu: panel
Podlaží: 7
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Spalova 2261, Rakovník

Rakovník ležící 50 kilometrů západně od Prahy je dlouhodobě považovány za jednu z nejperspektivnějších lokalit pro bydlení v této vzdálenosti od metropole. Ve městě mají své pobočky silné nadnárodní společnosti Procter Gamble či Valeo, které nabízejí množství pracovních příležitostí.Rakovník disponuje skvělou občanskou vybaveností, najdeme tu velké množství škol a školek, zdravotnických zařízení, či řadu restaurací nejrůznějších typů a zaměření. Vše je soustředěno prakticky v docházkové vzdálenosti od bytu. Silnou stránkou je vynikající vlakové či autobusové spojení přímo do centra metropole. Automobilisté ocení blízký nájezd na dálnici D6 (Praha – Karlovy Vary).

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí 4 600 Kč.

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

S vyřízením hypotéky Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Průkaz energetické náročnosti budovy:

Cena: 3 130 000Kč

Cena: 3 130 000Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina

perfektní home staging

Václav

vynikající video

David

nepřekonatelná propagace na sociálních sítích

Petr

dokonalé fotografie 

Ondřej

skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt