Popis nemovitosti

Dispozice: 4+kk
Plocha: 78 m2 + 2 balkony
Měsíční poplatky: 6500 Kč

Tento byt je v naprosto původním stavu a až na pár drobností se jedná o opravdovou sondu do minulosti. Jenže možná to je právě to, co hledáte.

Pokud nechcete nevyhovující rekonstrukce či rádoby předělávky, ale chcete všechno přesně podle sebe, může být tento velkorysý prostor budoucím útočištěm vaší rodiny. Téměř 80 m2 čisté plochy doprovází dva balkony a prostorný sklep. 

Byt je udržovaný a poslouží jako skvělý základ pro rekonstrukci. Obrovskou výhodou je především možnost úpravy dispozice. Téměř všechny příčky jsou nenosné, a tak nebude problém si místnosti uspořádat dle vašeho uvážení. Zachovat můžete některé nestárnoucí původní prvky, jako jsou například nadčasové parkety. Ty jsou ve velmi zachovalém stavu a mohou vám připomínat, že nebydlíte v žádné chladné novostavbě nebo paneláku.

Chybět tu nebudou ani úložné prostory. Mimo velkého sklepa vás přímo v bytě čeká několik variant, kam umístit třeba vestavěné skříně.

Za zmínku stojí i orientace obytných místností. Ta totiž směřuje na jih, a tak bude ve vaší domácnosti vždy dostatek přírodního světla a tepla.

Všude kolem domu je příjemná zeleň, kde si vaše děti mohou v klidu a bez dozoru hrát a která navíc pomáhá eliminovat hluk z nedaleké Jižní spojky. V okolí pak najdete MŠ a ZŠ, polikliniku Budějovickou, gymnázium, OC DBK, Krčský les a mnohé další. Cca 7 minut to pak budete mít na metro Kačerov, o něco dále je pak zastávka Budějovická. Zastávka autobusu se nachází pár kroků před domem.

Další příjemnou skutečností, která by vás jinak pravděpodobně trápila v jiných částech Prahy,
je možnost parkování. Plechového miláčka tu zaparkujete po většinu času bez problémů.

Původní, dobře udržovaný stav je vhodný k rekonstrukci, při které si vaše nové rodinné hnízdo přetvoříte dle vlastních představ. Nebudete platit za nevyhovující starší nebo částečné rekonstrukce, které stejně musíte dříve či později předělat.

Součástí prezentace je i virtuální prohlídka. Tak si neváhejte byt před osobní prohlídkou projít ve svém vlastním tempu z pohodlí svého obývacího pokoje.

Byt je v osobním vlastnictví, proto je možné koupi financovat pomocí hypotečního úvěru, se kterým vám rád pomůžu. Pro více informací a domluvení osobní prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Praha
Užitná plocha: 84 m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: MHD, autobus, vlak, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Škola, Školka, pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště…

Lokalita

Rosečská 1336, Praha 4

Půdorys

Orientace

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 8 500 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt