Popis nemovitosti

Dispozice: dva byty o dispozici 3+1 a 2+1
Plocha: 178 m2 + cca 110 m2 stodola + 25 m2 garáž + více než 70 m2 nebytových ploch
Plocha pozemku: 953 m2
Měsíční poplatky: 5500 – 6000 Kč (včetně elektřiny)

Brno je předměstí Vídně. A Olešná je předměstí Rakovníka. I tak má tahle ani ne 2,5 kilometru od Rakovníka vzdálená obec s 600 obyvatel vlastní školku i první stupeň základní školy. Pak taky až překvapivě časté autobusové spojení s Rakovníkem, díky kterému u náměstí vystupujete za deset minut. Pořád málo?

Pak máme trumf v podobě obchodu U Pavla, který do kapsy strčí Kaufland i Hornbach zároveň, a zapomenout se nedá ani na hospodu U Barona, kde vás v létě zchladí Plzeň a v zimě zahřeje vycpaná veverka (když vám ji hospodský dovolí sundat ze stěny).

Fajn je i krátká cesta na prodlužující se dálnici D6, takže v Praze jste za 40 minut, spojení Rakovníka po cyklostezce a na procházky dva úžasné rybníky po obou stranách obce, která rozhodně nestagnuje. Už jen proto, že v dalších letech v ní přibude přes 40 nových domů.

Váš budoucí dům sice nový není, ale zato nebudete muset řešit, že vás v následujících letech v šest ráno bude budit zvuk bagru, případně hlahol ukrajinských zedníků, nebo že se k němu ještě další tři roky budete probíjet záplavou rozježděného bahna. To tady nehrozí.

Je ale fakt, že i vy budete stavební firmu nejspíš potřebovat. Tenhle prostorný dům sice v minulosti stavebními úpravami prošel, ale už přišel čas na další kolo. Výsledkem může být spoustu prostoru pro jednu rodinu, dvougenerační bydlení i dva samostatné byty. Vedle toho máte k dispozici přes 900 metrů rovinatého pozemku téměř na konci klidné ulice s minimálním provozem, připojení na plyn, elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci. K tomu pak prostornou stodolu a garáž s dílnou.
Chcete vědět víc? Zavolejte nám a my vám tohle příjemné místo k životu rádi ukážeme.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Olešná u Rakovníka
Užitná plocha: 178m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě:  voda, kanalizace, elektřina
Vybavenost:  škola, zdravotní středisko, dětské hřiště, fotbalové hřiště…

Lokalita

Olešná č.p. 55, Olešná u Rakovníka
Prodávané nemovitosti:

Prodávané nemovitosti se nacházejí na listu vlastnictví číslo 37 pro katastrální území Olešná u Rakovníka. Součástí prodeje jsou tyto nemovitosti:

Půdorys obytné části:

Orientace:

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena:      5 490 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt