Videoprohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 3+kk
Plocha: 67 m2 + komora 1,5 m2
Sklep (kóje): 3 m2
Měsíční poplatky: cca 3400 Kč + elektřina
Do tohoto bytu můžete přijít a bydlet třeba jen s igelitkou v ruce. Potřebné investice tu nejsou prakticky žádné. Jelikož se nejedná o žádné sídliště, sousedům nekoukáte přímo do oken a navíc máte ze čtvrtého patra zajímavý výhled na krásnou alej. Perfektní poloha zajišťuje, že to máte všude doslova pár kroků. Dům, ve kterém se byt nachází, je totiž v centru Rakovníka. Dostat se na nákupy, na nádraží, do školy a do práce, je otázkou pár minut. Na rozdíl od jiných lokalit tu svoje auto zaparkujete bez problémů.

Pokud jste sportovně založení, nebude vám vadit, že v domě není výtah. Současně uvítáte, že vám nad hlavou nebudou dupat sousedé, protože nad vámi už nikdo nebydlí. Nad bytem už je jen kvalitně provedená střecha. A není to ta klasická paneláková střecha, takže se nemusíte obávat, že v horkých letních dnech bude v bytě nedýchatelno nebo vám bude do bytu zatýkat.

Téměř všechna okna jsou orientována na jih až jihozápad. Byt tedy nedostatkem světla rozhodně netrpí. Nejen světla, ale také tepla vám tento přírodní zdroj zajistí opravdu hodně. I přesto, že se jedná o krajní byt, náklady na vytápění jsou velmi nízké.

Jednotka je tvořena dvěma pokoji podobné velikosti, prostornou chodbou s velkou skříní a hlavní místností, centrem všeho dění – útulným obývacím pokojem s kuchyňským koutem. Barvy laděné do příjemných tónů se dvěma velkými okny vám tu zajistí dokonalý relax. Na rozdíl od většiny ostatních bytů v domě, tento má k dispozici ještě okno ke kuchyňské lince navíc. To zajišťuje pracovní ploše vždy dostatek denního světla.

Na míru vyhotovená kuchyně je vybavena kvalitním spotřebiči a najdete tu všechno, co potřebujete – sporák, myčku, mikrovlnku, odsavač par.

Ložnice je přístupná z chodby, naproti vstupu do bytu. Takovou výhodu využijete zejména po návratu ze společensky náročného večera, kdy přichystanou přistávací plochu využijete na maximum.

A pokud by vám přeci jen chyběl úložný prostor, můžete pohodlně využít komoru umístěnou hned vedle bytu. Co se nevejde sem, hodíte do sklepní kóje v suterénu. K dispozici je pak i kočárkárna a dvě další místnosti sloužící všem majitelům bytů. K nezaplacení je pak možnost kdykoliv využit dvou sušáren.

Se sousedy si nemusíte dělat starosti. Většinou jde o milé starousedlíky. Jen minimum jednotek v domě je aktuálně pronajato. Jedná se tedy o majitele bytů, kterým jde hlavně o to, aby společné prostory a okolí domu vzkvétalo oproti „majitelům – investorům“ kterým do toho zpravidla nic moc není kromě inkasování nájemného.

SVJ funguje a hospodaří velmi dobře. Všechny nutné investice (střecha, zateplení, …) má dům za sebou v poměrně nedávné minulosti. Podle poslední zprávy má společenství na svém účtu více než 4 mil. Kč, což je vzhledem k tomu, že nemá v současné době žádný úvěr, výborný stav. To už něco vypovídá o hospodaření a zejména o majitelích žijících v domě. Z fondu oprav jsou třeba navíc hrazeny 1x ročně 2 kontejnery na vyklizení harampádí, které si každý z nás jistě za rok naskládá do sklepů.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Rakovník
Užitná plocha: 67 m2
Druh objektu: panel
Podlaží: 4
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě: voda, plyn, elektřina
Vybavenost:  Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Síť
obchodů a služeb, Zdravotnická zařízení,
bazén, dětské hřiště, sportovní hala, hokejový
stadion, 3 fotbalové hřiště,…

Lokalita

Na Sekyře 2005, Rakovník

Rakovník ležící 50 kilometrů západně od Prahy je dlouhodobě považovány za jednu z nejperspektivnějších lokalit pro bydlení v této vzdálenosti od metropole. Ve městě mají své pobočky silné nadnárodní společnosti Procter Gamble či Valeo, které nabízejí množství pracovních příležitostí.Rakovník disponuje skvělou občanskou vybaveností, najdeme tu velké množství škol a školek, zdravotnických zařízení, či řadu restaurací nejrůznějších typů a zaměření. Vše je soustředěno prakticky v docházkové vzdálenosti od bytu. Silnou stránkou je vynikající vlakové či autobusové spojení přímo do centra metropole. Automobilisté ocení blízký nájezd na dálnici D6 (Praha – Karlovy Vary).

Půdorys

Poplatky a financování

Měsíční předpis záloh činí 3 400 Kč.

Byt je v osobním vlastnictví, se zástavním právem ve prospěch České spořitelny – hypoteční úvěr, který bude při prodeji samozřejmě splacen, jinak bez věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Průkaz energetické náročnosti budovy:

Cena: 3 090 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina

perfektní home staging

Václav

vynikající video

David

nepřekonatelná propagace na sociálních sítích

Petr

dokonalé fotografie 

Ondřej

skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt