Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+kk
Plocha: 71 m2 + dva sklepy
Měsíční poplatky: 3200 –3500 Kč (bez elektřiny)

Pokud jste rodina a hledáte bydlení kousek od přírody a zároveň v dojezdové vzdálenosti do Prahy, pak je docela dost dobře možné, že vás právě tento byt zaujme.

Nachází se v Mutějovicích, obci cca 10 km vzdálené od Rakovníka, kde aktuálně žije něco přes 800 obyvatel. Tato chmelařská vesnice, jež je vstupní branou Přírodního parku Džbán a současně pár minut od kouzelného místa Kounovských kamenných řad, Vás překvapí svojí vybaveností zrovna tak jako fungující samosprávou.

Důvod, proč se vám tady bude příjemně bydlet, je propojení samotného bytu s lokalitou. Pro mladou rodinu je stěžejní zejména vzdálenost mateřské či základní školy. Obojí máte doslova naproti přes ulici. A jelikož je ZŠ spádovou školou pro okolní obce, jedná se o klasickou devítiletku.

Ruku v ruce každý řeší, kde nakoupit. Pokud by vám nestačila místní Jednota, pak zbytek jistě pořídíte v nedaleké večerce. Zdraví a fyzičku pak budete trénovat v obecní sokolovně, ve sboru dobrovolných hasičů či na fotbalovém hřišti klubu FK Chmel Mutějovice. Žízeň po poctivé dřině zaženete v místním pivovaru.

Samotný byt je umístěný v přízemí podsklepeného cihlového domu o čtyřech jednotkách. Současná dispozice 4+kk je rozložena na více než 70 m2. V bytě žije od začátku tříčlenná rodina se dvěma pejsky. A pokud vás je třeba o jednoho víc, vejdete se bez problémů také.

V takovém počtu budete bezpochyby řešit úložné prostory. Dva sklepy vám v tomto případě jistě vytrhnou trn z paty. Kola pak uložíte do společné kočárkárny.

Byt je obecně prostorný dost a nabízí i hodně komfortní parkování doslova přímo před dveřmi bytu. Nákup a popřípadě malé děcko můžete vybalit přímo v obýváku. S kočárkem či nákupem se totiž bez větších potíží dostanete přes francouzské okno přímo do této místnosti.

Takže pokud hledáte podobný domov, tak tady tomu dejte určitě šanci a přijďte se podívat.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Mudějovice
Užitná plocha: 71m2
Druh objektu: cihla
Podlaží: přízemí
Doprava: MHD, autobus, vlak
Inženýrské sítě:  voda, elektřina
Vybavenost: 

Škola, školka, pošta, jednota, dětské hřiště, fotbalové hřiště,…

Lokalita

Chludilova 282, Mutějovice

Půdorys

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 3 500 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt