Virtuální prohlídka

Popis nemovitosti

Dispozice: 4+kk
Plocha: 67m2 + lodžie + sklep
Měsíční poplatky: 4700 Kč

Bydlet ve městě, které je už od doby Karla IV. centrem českého vinařství? To prostě nemůže být špatný život. Sice pro vás nemáme zámek obklopený vinicemi s výhledem na soutok Vltavy a Labe, ale jen proto, že ten už čtvrt století patří rodu Lobkoviců. A ti se prý k prodeji dvakrát nemají. I tak ale nabízíme bydlení s luxusním výhledem. Kde? V Mělníku, jen půl hodiny od Prahy.

Ten výhled vám zajistí velký balkon s orientací na východ, který je součástí bytu se čtyřmii pokoji a kuchyňským koutem. Dostanete se do něj, když vyjedete výtahem do posledního osmého patra panelového domu (sportovci mohou samozřejmě vybíhat a v každém mezipatře udělat ještě deset dřepů).

Ať už se do „osmičky“ dostanete jakkoliv, pak už před vámi bude skoro 70 metrů čtverečních bytu, který je před rekonstrukcí. Je tak jen na vás, jak bude nový interiér vypadat, případně jestli vsadíte na nostalgii a v koupelně dáte přednost umakartovému retrostylu. Do toho vám nikdo mluvit nebude. Kde se ale mluví, nebo spíš po babišovsku maká, je správa celého domu. Na rozdíl do státního rozpočtu je ve fondu oprav dost peněz, což je fajn. Zároveň je dům po revitalizaci, takže nahoru a dolů se jezdí moderním výtahem, vnitřní prostory jsou pravidelně udržované a rekonstrukcí prošla i střecha, kterou budete mít přímo nad hlavou.

Je tu jistý předpoklad, že do 4+kk se nebude stěhovat osamělý vdovec, který by potřeboval uskladnit spoustu věcí. Kdyby to tak ale bylo, vedle prostorné komory přímo v bytě má k dispozici ještě sklepní kóji a další komoru v chodbě v patře, kde se byt nachází. Jeho problém, kam s celoživotní sbírkou pivních tácků a půllitrů se tím tak nějak rázem vyřešil.

A okolí? Kromě samotného dvacetitisícového Mělníka, kde je všechno, co by člověk od života v městě čekal, je odsud kousek kromě Prahy třeba i Kokořínsko, Českého středohoří a špatný nápad není ani sednout na kolo a vyrazit na výlet podél Vltavy nebo Labe.

Ano, to jsou plány hlavně na víkend. Přes týden pak člověk ocení spíš to, že má kousek od bytu nákupní centrum, kde je třeba Tesco, Alza, Deichmann, Datart a řada dalších podobných obchodů.

Jo, a pivaři, Mělník není jen o víně. Až se nastěhujete, zkuste třeba minipivovar Němý medvěd.

Chcete vědět víc? Zavolejte nám a my vám tohle příjemné místo k životu rádi ukážeme. Ten byt. Do pivovaru si skočíte sami. I když vlastně…

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Mělník
Užitná plocha: 67 m2 + lodžie + sklep
Druh objektu: panel
Podlaží: 8
Doprava: MHD, autobus, vlak, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn
Vybavenost:  Škola, Školka, pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště…

Lokalita

Františka Kriegela 2886, Mělník

Půdorys

Poplatky a financování

Byt je v osobním vlastnictví, bez zástavního práva, věcného břemene či jiného právního omezení. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Cena: 4 190 000 Kč

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt