Cena: 12.990.000 Kč

Popis nemovitosti

Dispozice: 5+2
Plocha: 211 m2 + pozemek 1583 m2

Hledáte místo, kde byste mohli spojit komfortní bydlení s možností podnikání či vícegeneračního života? Možná právě tento prostorný, samostatně stojící rodinný dům v klidné části Kladna – Dubí se brzy stane právě vaším útočištěm. Velkorysý prostor je ideální pro ty, kteří hledají harmonii mezi soukromím a blízkostí veškeré občanské vybavenosti.
Dům se zajímavým potenciálem

Podsklepený dům se dvěma bytovými jednotkami 3+1 (94 m²) a 2+1 (74 m² + půdní prostor 21 m² a venkovní terasa 22,5 m²) je postaven na rozlehlém pozemku o celkové ploše 1583 m². Každá jednotka je samostatně vytápěná vlastním kotlem a elektrickým bojlerem. V obou bytech jsou funkční komíny připravené na instalaci krbových kamen, což dodá vašemu domovu útulnou atmosféru. V celém domě jsou osazena plastová okna a obě koupelny jsou vybaveny podlahovým vytápěním.

Prostorné sklepy a nádherná zahrada

Sklepní prostory, původně určené jako uhelna, kotelna a kolny, dnes slouží jako úložné prostory. Za domem se rozprostírá velká zahrada (1456 m²) se vzrostlými stromy a keři, která poskytuje naprosté soukromí. Zahradní altán (43,5 m²) je ideálním místem pro relaxaci a rodinné oslavy.
Nabízí se zde i zajímavá možnost oddělit zahradu na další samostatný stavební pozemek.

Dopravní dostupnost a rozvojová lokalita

Dubí je lokalita, která se dynamicky rozvíjí díky novým developerským projektům v okolí. V budoucnu se tak stane velmi atraktivním místem pro bydlení. Vše potřebné máte na dosah ruky – škola, obchody, restaurace, pošta. Dobrá dostupnost autobusem i vlakem, do Prahy se dostanete za 30 minut autem.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a přijeďte se přesvědčit osobně, jaké možnosti vám tento výjimečný dům nabízí.

Galerie

Detail nemovitosti

Lokalita: Kladno Dubí
Užitná plocha: 211
Druh objektu: cihla
Podlaží: 2
Doprava: vlak, autobus, dálnice
Inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn, kanalizace
Vybavenost:  Škola, školka, pošta, dětské hřiště, fotbalové hřiště…

Lokalita

Budečská 256, Kladno 3-Dubí

Kontaktujte nás


Bc. Petr Beneš

tel. 602 285 543
e-mail: petr@benespartners.cz

nábř. T.G. Masaryka 2486
269 01 Rakovník

Poplatky a financování

Dům je v osobním vlastnictví. Je možné jej bez problémů financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rád pomůže kolega – nejlepší hypoteční a investiční specialista, co znám. Na případné možnosti financování ho neváhejte kontaktovat.

Ing. Radoslav Sopko
tel. 776 325 413

Děkuji všem !!!

Kateřina
perfektní home staging

Václav
vynikající video

David 
nepřekonatelná propagace na sociálních sítích
Monika
dokonalé fotografie
Ondřej
skvělá příprava nemovitosti

… a především skvělým majitelům za spolupráci a důvěru

Kontakt